Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Tıklanma Rekoru Kıran Lif Örgü Modelleri 2024 – 2025

Tıklanma Rekoru Kıran Lif Örgü Modelleri 2024 – 2025

Genç kızların çeyizini süsleyecek olan muhteşem lif örgü modellerini sizler için derledik. Yenihobi.com olarak standartların dışında renk renk lif örgü modellerini yapmak çok kolay ve pratik. Her gün bir adet lif hazırlayarak sizler de ister kendiniz için, isterse maddi gelir sağlamak için lif örgü modellerine bakarak fikir edinebilirsiniz.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Hamarat Hanımlar için El Emeği Lif Örgü Modelleri

Sizler için bilinenin dışında örgü modelleri seçtik. Bu örgü lif modelinde kullanılan püsküller farklı bir enerji  katmış. Miniklerimizin severek kullanacağı örgü modellerini çeşitli renk ve desende hazırlayabilirsiniz.

Rengarenk hazırlanan lifleri örmek bir saatinizi bile almayacak. Basit şekilde hazırlanan fakat görüntüsü meşakkatli görünen bu liflerden siz de örebilirsiniz. Liflerin üzerindeki minik çiçekler modelimizi çok farklı bir noktaya taşımış.

Sarı ve yeşil renkleri ile bütünleşen kese lif örgü modeli gelin hamamların da tüm gözleri size çevirecek..

Bu örgü lif modelinden naftalin kokularını alır gibiyiz! Hepimizi heyecanlandıran bu model babaannelerimizin sandıklarında baş tacı edilen örgü lif modellerin dendir. Boncuk detayları ile süsleme yaparak sizlerde örgülerinize zarafet katabilirsiniz.

Bu lif modelimiz sarı ve yeşil tonları ile bizlere kendimizi lale bahçesinde hissettiriyor. Sık şekilde örülmüş bu lif modelimiz kullanış olarak da gayet yumuşak masaj hissi verecektir.

Günlük olarak da kullanılabilecek olan örgü lif modelimiz, hediyelik olarak da kurtarıcınız olacak. Alışılagelmişin dışında olan bu lif modelinde kenara dönülen fırfırlar harika bir hava katmış.

Yediden Yetmişe Severek Kullanacağınız Sıra dışı Örgü Lif Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir