Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Yaz Kış Kullanılan Şahane Örgü Modelleri Bebeklere Çok Yakışacak 2024 – 2025

Yaz Kış Kullanılan Şahane Örgü Modelleri Bebeklere Çok Yakışacak 2024 – 2025

Yaz kış kullanabileceğiniz bebeklerinize çok yakışacak en güzel ve en gösterişli örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Sizler de hem yaz hem de kış aylarında yapılan bu güzel örgü modellerini yaparak el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz. İşçiliği yoğun olarak kullanılan örgü modelleri hamarat hanımların tercihi oluyor. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu örgü modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan örgü modelleri tek renk tercih edilirken gösterişli model sevenler çiçek ve boncuk detayları ile bu örgü modellerini hareket katabilir. Elbise üzerlerine tercih edilen örgü modelleri oldukça kolay yapılmaktadır. Sizler de kolay yapılan bu örgüleri dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Eklemiş olduğumuz birçok güzel örgü modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kendine Güvenen Kadınlara Ağır İğne Oyası Modelleri
Can Alıcı Görüntüsü ile Tığ İşi Oya Modelleri
Birçok Hanım Bu Lif Örgü Modelleri Çeyizliklere Yapıyor
Havlu Kenarlarını Şenlendirecek Çok Yeni İğne Oyası Modelleri
Sipariş Üzerine Sipariş Aldıran Çok Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Kolay Örgü Modelleri

Görselde yer alan set halinde hazırlanmış olan ceket şapka ve tulum örgü modeli en güzel modellerdendir. Sizler de bu güzel modeli kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kahve ve krem renk tonları ile hazırlanmış olan örgü modeli şapka detayı ile oldukça güzel görünmektedir. Siz de bu örgüleri takım halinde hazırlayabilirsiniz.

Çok tercih edilen elbise örgü modeli kırmızı ve beyaz renkler tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de bu modeli dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modelinde yer alan ponpon detayları çok şık görünmektedir. Sizler de bu modelleri farklı detaylar ekleyerek hazırlayabilirsiniz.

Yapılışı kolay olan örgü modeli yeni başlayan hanımların bir de tercihi alabilecek kadar kolay bir modeldir.

Renkli Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir