Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Yelek Örgü Modelleri Miniklerinize Çok Yakışacak 2024 – 2025

Yelek Örgü Modelleri Miniklerinize Çok Yakışacak 2024 – 2025

Merhaba hanımlar sizler için bir araya getirmiş olduğumuz yelek örgü modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz el emeğini yoğun olarak kullanıldı. Yelek örgü modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Farklı model arayan hanımlara hitap eden daha önce de hiç görmediğiniz örgü modellerini farklı tasarımı ile süsledi. Sizler de bu farklı tasarımı ile süslemeler örgü modellerini inceleyerek tarzınıza uygun hale getirebilirsiniz. Yelek örgü modelleri son zamanlarda çok kullanıyorlar. Sizler de çok tercih edilen ve kullanılan bu modelleri yaparak hamile annelere hediye edebilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan örgü modelleri yeni öğrenen hanımlar kısa sürede kolaylıkla bitirebilir. Çiçek ve boncuk detayları ile yelek örgü modellerini süsleyebilir ve daha güzel hale getirebilirsiniz. Hadi birlikte bu örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

En Yeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan beyaz zemin üzerine yapılan yelek örgü modeli farklı detaylar ile süslenmiştir. Sizler de düğme detayları ile süslenen bu güzel örgü modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sade model seven annelerin tercihi olan yelek örgü modeli şık tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir. Sizler de kabartmalı hazırlanan bu örgü modelini ceketlere de uygulayabilirsiniz

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modeli çok kolay yapılmaktadır. Sizler de bu güzel örgü modelini yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan örgü modelini sizlere sunuyoruz.

Görselde yer alan iki renk hazırlanmış olan örgü modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel örgüyü yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan örgüyü sizlere sunmaya devam ediyoruz. Hamile annelere yapacağınız örgü modelleri dilediğiniz aylara uygun şekilde hazırlayabilirsiniz.

Uğur böcekli hazırlanan yelek örgü modeli pembe düğmeler ile süslenmiştir. Sizler de bu örgü modelini yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Papatya model hazırlanmış olan beyaz tek renk ceket üzerine yapılan papatya desenleri oldukça şık görünmektedir. Sizler de sade ve şık görünen bu güzel model yaparak bebeklerinize set haline getirebilir ve güzel günlerde kullanabilirsiniz.

Farklı model arayan hanımlara hitap eden gri ve beyaz renklerde hazırlanmış olan örgü modeli en çok satan modeller arasında yer alırken sizler de bu modeli yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Pembe ve beyaz renkler tercih edilerek hazırlanan çiçekli örgü modeli yelek ve patik örgüsü ile birlikte hazırlanmıştır. Sizler de bu örgü modelini yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Erkek bebek yelek örgü modeli rengarenk hazırlanmıştır. Sizler de farklı figürler ile hazırlanan yapım aşaması kolay olan örgü modelini yaparak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı görünen örgü modelini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kış aylarında bu güzel örgü modellerini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

İki renk hazırlanan örgü modeli sarı ve mavi renkler ile hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel örgü modelini yaparak hem kız hem de erkek bebekler için tercih edebilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir