Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Yelek Örgü Modelleri Rekor Beğeni Aldı 2024 – 2025

Yelek Örgü Modelleri Rekor Beğeni Aldı 2024 – 2025

Merhaba hanımlar. Sizler için en güzel ve kolay örgü modellerini bir araya getirdik kolay yapılan örgü modellerini yeni başlayan hanımlar da yapabilir. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgüleri sizler de yaparak hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan örgüyü seçerek tek renk yapabilirsiniz. Farklı model sevenlere ise daha önce hiç görmedikleri modelleri ekledik. Çok kolay yapılan örgü modellerini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Detayları ile süsleme örgü modelleri çiçekli olması ve farklı figürleri eklenmesi ile dikkat çekiyor. Sizler de bu güzel modelleri dilediğiniz renklerde ve dilediğiniz çiçek motifleri ile hazırlayabilirsiniz. El emeği göz nuru hediyeliklerim vazgeçilmezi olan örgüleri sizler de yaparak hamile anneler için hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

En  Güzel Örgü Modelleri

Erkek bebek ceket örgü modelini sizler de yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Sade renk yapılan örgüyü araba figürleri ile süslenmiştir.

Görselde yer alan pembe renk hazırlanmış onu örgü modeli prensesleri çok yakışacak. Sizler de düğme detayları ile süslenmiş ve farklı renklerin tercih edildiği örgüyü hazırlayarak bebeklerinize kış aylarında tercih edebilirsiniz.

Erkek bebek yelek örgü modeli şık tasarımıyla sizler için hazırlandı. Tahta düğme detaylarının yer aldığı ve ayıcık figürünün eklenmiş olduğu örgüyü yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan erkek bebek örgü modeli oldukça kolay yapılmaktadır. Yeni öğrenen hanımlar bile bu düz modeli yapabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgüler erkek bebek anneleri için en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sizler de görselde yer alan örgüyü farklı renkli araba figürleri ile hazırlayabilirsiniz.

Beyaz renk örgü modeli pembe araba figürü ile süslenmiştir. Sizler de dilediğiniz renklerde örgüyü yapabilirsiniz.

Farklı model sevenlere hitap eden örgü modelini sizler de yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. El emeğinin yoğun olduğu örgüyü yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz.

Sade tek renk örgüyü sizlerde çiçek detayları ile süsleyebilirsiniz. Çok güzel görünen sade renk örgü modeli çok güzel görünmektedir.

Görselde yer alan yelek örgü modeli şık tasarımıyla hem erkek hem de kız bebekleriniz için tercih edilebilir. Ayıcık figürlü örgüyü sizler de kısa sürede bitirebilirsiniz.

Tahta detaylar ve düğmeler ile süslenen örgü modeli ayıcık figürü eklenerek sade model gösterişli hale getirilmiştir.

Görselde yer alan erkek bebek ceket örgü modeli kış aylarında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kolay yapılan örgüyü sizlerde yapabilirsiniz.

El emeği yoğun olarak kullanıldığı örgü modellerini sizler de yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan beyaz tek renk zemin üzerine yapılmış olan ponpon süslemeleri şık tasarımı ile bebeklerinize çok yakışacak. Sizler de bu güzel modelleri yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz

Kız bebek ceket örgü modeli sade hazırlanmıştır sade model üzerine çiçekler eklenerek en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan yapım aşaması kolay olan yelek örgü modeli hem kız hem de erkek bebekleriniz için tercih edilebilir. Şık tasarımımı ile çok güzel görünen örgü modelini Sizler de yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı ponpon detaylı yelek örgü modeli kız bebekleriniz için yapılabilir. En yeni örgüyü sizler de kısa sürede yaparak bitirebilirsiniz.

En Yeni ve Güzel Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir