Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Yeni Çıkan Renkli Örgü Modelleri 2024 – 2025

Yeni Çıkan Renkli Örgü Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz farklı ve en yeni bebek örgü modellerini sizlere sunuyoruz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan örgü modellerini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz şık tasarımıyla dikkat çeken örgü modellerini yaparak bebek örgülerine hediye edebilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan örgü modelleri annelerin ellerinden çıkıyor. Sizler de en güzel hediyeleri torunlarınız için yapabilirsiniz. Hamile annelere ve yeni doğum yapacak birçok anneye bu güzel hediyelere hazırlayarak kış aylarında onlara yardımcı olabilirsiniz. Detayları ile süsleyeceğiniz bu modeller yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay modellerdir pratik şekilde yapılan modelleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi en yeni ve en şık tasarımıyla dikkat çeken çiçekli ve en farklı örgü modellerine göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

En Güzel Örgü Modelleri

Kruvize hazırlanmış olan yelek örgü modeli yeni doğan bebekler için tasarlanmıştır. Sizler de boyutlarını değiştirerek bu örgü modellerini yapabilirsiniz.

Sade renk örgü üzerine yapılan kabartmalı çiçek detayı oldukça şık görünmektedir. Sizler de bu modelleri patik örgüsü ile birlikte set haline getirebilirsiniz.

Tek renk hazırlanmış olan kruvize yelek örgü modeli en çok tercih edilen modeller arasındadır. Sizler de çok tercih edilen bu örgü modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Set halinde hazırlanmış olan örgü modeli yeşil renk tercih edilmiştir tek renk yapılan örgü modeli üzerine farklı detaylar eklenerek süslenmiştir. Sizler de bu örgü modellerini ponpon detayları ile farklılık katabilirsiniz.

Kız bebekler için tasarlanmış olan yelek örgü modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Tulum örgü modeli el emeğinin en yoğun olduğu modeller arasındadır. Sizler de işçiliği çok olan bu örgü modelini yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan ceket örgü modeli kabartmalı örgüler arasında yer alıyor. Sizler de bu örgü modelini dilediğiniz renk tasarımı ile hazırlayabilirsiniz.

Omuzdan başlanarak hazırlanan örgü modelini sizler dilerseniz alt kısımdan başlayarak da hazırlayabilirsiniz. Kabartmalı yapılan örgü modeli en çok tercih edilen ve çok satan modeller arasında yer alıyor.

Yelek Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir