Anasayfa » Kadın » Tığ İşi » Tığ İşi Modelleri » Yeni Çıkan Şahane Yazma Kenarına Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Yeni Çıkan Şahane Yazma Kenarına Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar sizler için hazırlanmış olan harika görünen tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Detaylarına hayran kalacağınız tığ oyalarını dilediğiniz renklerde hazırlayarak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediniz bu güzel tığ oyalarını dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tek renk tığ işi oya modelleri en sevilen modelleri arasında yer almaktadır. Sizler bu severek kullanacağınız bir iş oya modellerini dilediğiniz renklerde tasarlayabilirsiniz. Oldukça şık görüntüyü şöyle modelleri en kolay modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de el emeğinizi kullanarak bu güzel modelleri yaparak hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz. Tülbent kenarlarına yapacağını iplik seçimi oldukça önemlidir. Kaliteli ipler seçerek kalıp gibi duran tığ oyaları ortaya çıkarabilirsin. Hadi birlikte bu güzel tığ oyası modellerini de detaylı bir şekilde inceleyelim.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Siyah yazma kenarına tercih edilen tığ işi oya modelini sizler de dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. En yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Mor yazma kenarına yapılan tığ oyası modeli en sade ve güzel modellerdendir. Sizler de en güzel şekilde bu tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz.

Yeni öğrenenlerin tercihi olan tek renk tülbent kenarına hazırlanan tığ işi oya modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel tığ oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan tığ işi oya modellerini sizler de iki renk yada tek renk yapabilirsiniz. Farklı model arayanlara bu güzel modeli öneriyoruz.

Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir