Anasayfa » Kadın » Tığ İşi » Tığ İşi Modelleri » Altın Günlerine Özel Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Altın Günlerine Özel Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar sizler için hazırlanmış olan en yeni ve güzel tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ oyaları son zamanlarda oldukça çok tercih ediliyor. Sizler de çok tercih edilen bu tığ oyalarını hazırlayarak harika modellere sahip olabilirsiniz. Çeyizlerin vazgeçilmezi olacak olan tülbent kenarlarına hazırlanmış olan rengarenk tığ işi oya modelleri gösterişli ve özel günlerinizle size eşlik edecek bu güzel modelleri farklı detaylar ekleyerek de süsleyebilirsiniz. Pullu model seven hanımlar bu ürünleri yapıp altın günlerinde sergileyebilirsiniz yapım aşamaları oldukça kolay olan tığ işi oya modelleri son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer alırken bu ürünleri yaparak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz hadi birlikte en yeni tığ oyalarını göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

En Yeni Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan pırpır model tığ işi oya modeli en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de el emeğinizi sergilemek için bu tığ oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de renkli ve çok şık görünen bu modelleri yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz.

Yapım aşaması oldukça kolay olan tığ işi oya modeli aralarda bırakılan boşluklar ile daha kolay hale gelmiştir. Sizler de basit yapılan bu modeli tığ oyalarına yeni başlamış olsanız bile yapıp bitirebilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılan tülbent içindeki renklerden tercih edilerek hazırlanan tığ işi oya modeli hamarat hanımların tercihi olmaya devam ediyor. Sizler de hamaratlarınız sergilemek için bu güzel modeli yapabilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir