Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Rekor Satış Yapan Farklı Tasarımı ile Bebek Örgü Modelleri Çok Sevildi 2024 – 2025

Rekor Satış Yapan Farklı Tasarımı ile Bebek Örgü Modelleri Çok Sevildi 2024 – 2025

Merhaba hanımlar bebeklerinize çok yakışacak örgü modellerini sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Kış aylarına hazırlık yapacağınız örgü modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan örgü modellerini yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Hamile annelere ve heni doğum yapmış annelere bu güzel modelleri hazırlayarak en güzel modelleri hediye edebilirsiniz. Hediyelikler arasında en çok tercih edilen örgü modellerini sizler de yaparak çiçek ve ponpon detayları ile süsleyebilirsiniz. Ceket yelekleri çok örgü modelini yazımızdan ulaşabilir ve detayları ile sizlere anlatılmaktadır. Sizler de bu modelleri inceleyerek yapabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

En Yeni Örgü Modelleri

Görsel yer alan yelek örgü modeli düğme detayları inci ile hazırlanmıştır. Sizler de bu modeli kız bebekleriniz için yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

En yeni ve en güzel patik örgü modellerini sizler de hazırlamış olduğunuz yelek ve ceket örgü modelleri ile set haline getirebilir ve fiyonk detayı ile bu modelleri süsleyebilirsiniz.

Şapka örgü modeli atkı örgü modeli ile birlikte set haline getirilmiştir. Sizler de bu modelleri çiçek detayları ile oldukça gösterişli hale getirebilirsiniz.

Kırmızı renk tercih edilen örgü modeli daha önce görmediğiniz modeller arasında yer alacağına eminiz. Sizler de kırmızı renk tercih edilen örgü modellerini takım haline getirebilirsiniz.

Krem renk tonlarının yer aldığı ponpon ile süslenmiş olan şapka örgü modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Yapım aşaması zor olan model hamarat hanımların tercihi oluyor.

Sade model seven hanımlar görselde yer alan bere örgü modeli hem kız hem de erkek bebekler için tercih edilebilecek bir modeldir.

Ceket örgü modeli papatya çiçekleri ile süslenmiş ve tahta düğmeler ile hazırlanmıştır. Sizler de bu modeli yaparak kış aylarında harika ürünler kullanabilirsiniz.

Görselde yer alan ceket örgü modeli en kolay ve en güzel modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu modelleri kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir