Anasayfa » Kadın » İğne Oyası » İğne Oyası Modelleri » Bodrum Pazarlarında Satış Yapan Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Bodrum Pazarlarında Satış Yapan Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Değerli hanımlar sizler için hazırlanmış olan birbirinden güzel ve yeni iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı farklı model seven hanımlar için tasarlanmış olan iğne oyaları şık tasarımıyla oldukça güzel görünüyor. Sizler de tarzınıza uygun birbirinden güzel iğne oyası örneklerini yapabilir ve ortaya harika ürünler çıkartabilirsiniz. Sadelikten yana olanlar tek renk tülbent kenarına yapılan iğne oyasını tercih ederken gösterişli moda sevenler rengarenk tercih edilen iğne oyalarını tercih edebilirsiniz. Farklı model sevenler için hazırlanmış olan daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyaları çeyizlerinize çok yakışacak. Hadi birlikte bu iğne oyalarını detaylı şekilde inceleyelim.

Tatil Beldelerinde Bu Tığ İşi Oya Modelleri Çok Sevildi
Beğeni Üstüne Beğeni Alan Çok Şık Lif Örgü Modelleri
Çok İlgi Gören Birbirinden Şık İğne Oyası Modelleri
Bu Seneye Damga Vuran Harika Tığ İşi Oya Modelleri
Herkesin İlgisini Çeken En Muhteşem Bebek Yelek ve Hırka Örgü Modelleri

Kolay İğne Oyası Örnekleri

Tek renk yazma kenarına hazırlanmış olan küçük detaylar ile hazırlanan iğne oyası örneği en çok tercih edilen modeldir. Sizler de bu harika modeli yapabilir ve sayfalarınıza ekleyebilirsiniz.

Farklı model arayanların tercih ettiği iğne oyası örneği oldukça kolay yapılan modellerdendir. Sizler de kolay yapılan bu iğne oyalarını kısa sürede yapıp bitirebilirsiniz.

Sade model tercih eden hanımların tercihi olan iğne oyası modeli en yeni ve en güzel modellerdendir. Bu harika modeli sizler de dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilir ve en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz.

Siyah yazma kenarına hazırlanmış olan çiçekli ve kaya model iğne oyası modeli pembe renk tonları ile hazırlanmıştır. Bu harika modeli pratik şekilde yapabilir ve en güzel modelleri sizler sahip olabilirsiniz.

Gösterişli model seven kadınların tercihi olan iğne oyası modeli en çok satan 2 modeldir. Siz de bu iki modeli kolaylıkla yapabilir ve en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Pratik ilerleyen iğne oyası modeli el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı modellerdendir. Siz de kaliteli iplikler kullanarak kalıp gibi duran iğne oyalarına sahip olabilirsiniz.

Ağır İğne Oyası Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir