İğne Oyası Modelleri: Havlu ,Yazma, Tülbent

Evinizin küçük eşya süslemelerine ve tülbentlerinize herkesi hayran bırakmak ister misiniz? Nasıl mı? Göz alıcı iğne oyalarınızı ince zevkinize göre tasarlayarak tabi ki. İğne oyaları çoğu ev hanımının hoşuna giden tatlı uğraşlardır. Evin en sade alanlarını süsleyen bu parçalar bazen bir havlu kenarında bazen de yazmalarda göze hitap eder. Ve bunlar sadece evinizi süslemek için değil kendiniz tasarlayıp ev ekonominize katkı sağlamaya da uygundur. Güzelce uğraşılıp yapılan el emeği iğne oyalarının çok sayıda alıcısı ve meraklısı vardır. Evinizde işinizin patronu siz olun yaratıcı ruhunuzu ortaya koyun! Türk kadınının bu el sanatını devam ettirmeye istediğiniz türde istediğiniz eşyayı süslemeye bugünden başlayabilirsiniz. Eminim çok güzel şeyler çıkacaktır ortaya. Daha önceki yazılarımda da ayrıntısına indiğim iğne oyalarını da bir önceki sayfadan inceleyebilirsiniz.

EN GÜZEL İĞNE OYALARI TRENDLER

Öncelikle yazma ve tülbent iğne oyalarından bahsetmek gerekirse yine Türk kadınının süse ve böyle ince işlere gösterilen emeğe verdiği değeri tekrardan hatırlatmak isterim. Çeyizlerin de olmazsa olmazı bu iğne oyaları sandıklarda yerini almaya hazırdır. Düğüm düğüm işlenip sandıkları donatır.

Özel misafirlerinizin hoşuna gidecek havlu kenarı iğne oyası modellerine bayılacaksınız. Banyonuzdaki sade havlulara biraz renk katabilir ve daha gösterişli hale getirebilirsiniz. O zaman artık işe aşağıya bıraktığım fotoğrafları incelemekle başlayabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir