Eviniz İçin 10 Egzotik Fas Fayans Tasarım Fikri

Fas karolarının canlılığını yenmek zor! İstediğiniz kadar renk ve desenle, eviniz için bu güzel Fas fayans tasarım fikirlerine bir göz atın!

Arabesk Fas karoları, modern evlerde hızla bir tasarım unsuru haline geliyor. O zaman bile, nerede kullanılırlarsa kullanılsınlar memnun etmekte, etkilemekte ve mükemmel bir resim çizmekte asla başarısız olmazlar. Fas karoları çok sayıda desene ve sayısız renge sahiptir – bazıları parlak ve diğerleri sessizdir.

Çok yönlülükleri, bir evin içindeki herhangi bir alana göze çarpan bir unsur eklemek söz konusu olduğunda onları mükemmel bir seçim haline getirir. Mutfak backsplash’leri ve yer döşemelerinde yaygın olarak kullanılan bu ferahlatıcı tasarımları evlerde görmekten asla bıkmıyoruz. Bu muhteşem Fas karolarına, çeşitli tasarımlarına ve modern evlerdeki kullanımlarına bir göz atın.

Fas Mutfak Fayansları

Fas karoları sonsuz renk ve kombinasyona sahip ancak mavi renkte olanları biraz daha fazla seviyoruz! Bu karolar, bu geniş mutfak için güzel bir backsplash görevi görüyor. Bu karolardaki desende çok fazla şey olsa da (her zaman vardır!) mutfak dolabında kullanılan doğal ve temel renk kombinasyonu ile mükemmel uyum sağlıyor.

Moroccan kitchen tiles for backsplash

Abartısız Şıklık

Klasik çekiciliğinden ödün vermeden mekanınıza Fas büyüsünden bir parça eklemek ister misiniz? Bu mutfakta backsplash için kullanılan Fas fayansları, fayansların deseni ve bu mutfak tasarımının genel görünüm şıklığı ile güzel bir denge kuruyor.

Moroccan tiles kitchen splashback balances beautifully with the pattern of the tiles and overall look elegance.Moroccan tiles kitchen splashback balances beautifully with the pattern of the tiles and overall look elegance.
End to end home interior solutions with personalised designs

Küçük Mutfaklar İçin Renk Patlaması

En iyi bekar hayatınızı yaşayanlar için eviniz nispeten küçük bir mutfağa sahip olabilir. Bu sıkıcı olması gerektiği anlamına gelmez! Morrocan karolar, bu gibi küçük mekanlara çok fazla parlaklık katmanın harika bir yoludur.

Moroccan tile backsplash lowes are a great way to add a whole lot of brightness to the smaller kitchenette.Moroccan tile backsplash lowes are a great way to add a whole lot of brightness to the smaller kitchenette.

Yatak Odası İçin Fas Fayans Tasarımı

Bu yatak odasının tüm tasarım unsurları zarafeti çağrıştırıyor. Doğal olarak yer döşemeleri de farklı değil. Klasik mobilyalar, dökümlü perdeler, süslü mobilyalar ve doğal ışıkla birlikte bu yatak odası için kullanılan Morrocan karolar, mekana sıcaklık katmayı başarıyor.

Moroccan tile pattern with the classic furniture, flowy drapes & natural light manage to infuse warmth to the bedroom.Moroccan tile pattern with the classic furniture, flowy drapes & natural light manage to infuse warmth to the bedroom.

Ayrıca, Yatak Odası Yer Karosu Tasarımlarına göz atın

Tek Renkli Mutfak Backsplash

Genellikle Morrocan karolar mekana renk ve parlaklık katmak için kullanılırken, bu mutfak backsplash’inde kullanılan sessiz karolar bunun tam tersini yapıyor ve laminatların parlaklığını azaltmaya yardımcı oluyor. Bu rol değişimi, bu tür backsplash tasarımlarına farklı bir bakış açısı getiriyor.

Moroccan tile design for kitchen backsplash adds a dash of colour and brightness to space.Moroccan tile design for kitchen backsplash adds a dash of colour and brightness to space.

Banyoda Mükemmel Döşeme

Fas fayansları, beklenmedik alanları canlandırmak için bile harika! Bu banyonun desenli karoları tasarımda büyük fark yaratıyor. Banyo zeminini yeniden yapmayı planlıyorsanız Fas fayanslarını düşünmelisiniz.

Patterned moroccan tile bathroom makes all the difference to its designPatterned moroccan tile bathroom makes all the difference to its design

Ayrıca, Banyo Yer Karosu Tasarım Fikirlerine göz atın

Akdeniz Esintili Mutfak

Bu mutfağın güzelliği, tasarımda kullanılan renklerin, desenlerin ve dokuların sadeliğinde yatıyor. Fas fayansları her zaman parlak, renk patlaması yaratan çeşitlerde olmak zorunda değil! Bu gibi abartısız tasarımlar sofistike iç mekanlarda iyi sonuç verir.

Kitchen backsplash white and blue Moroccan tiles is the simplicity of colours, patterns and textures used in the design.Kitchen backsplash white and blue Moroccan tiles is the simplicity of colours, patterns and textures used in the design.

Biraz Fas Tuhaflığı Ekleyin

Zeminler ve backsplash’ler Morrocan karoların kullanımında en çok tercih edilenlerdir ancak bu güzellikleri evlerinizde kullanmanın başka birçok yolu da vardır. Burada, bu desenli karolar duvar dekoru olarak kullanılıyor ve köşenin çarpıcı bir şekilde güzel görünmesini sağlıyor!

Moroccan tiles patterned are used as wall decor making the corner look strikingly beautiful in the dining area.Moroccan tiles patterned are used as wall decor making the corner look strikingly beautiful in the dining area.

Tamamen Beyaz ve Fas Deseni

Bembeyaz alanların en güzel yanlarından biri, ek bir unsurun onları taban tabana farklı gösterebilmesidir! Renk cümbüşüne sahip Morrocan karolar, bembeyaz mutfağa eğlenceli bir hava katmayı başarıyor.

Moroccan tiles with a riot of colours manage to add funkiness to the all-white kitchen.Moroccan tiles with a riot of colours manage to add funkiness to the all-white kitchen.

Oturma Alanları İçin Fas Fayansları

Eşit derecede güzel görünen bir alandan dışarıdaki manzaranın tadını çıkarmaktan zarar gelmez! Bu balkonun Fas çinileriyle döşenmiş zemini, evde sakin bir akşam geçirmek için mükemmel bir ortam yaratıyor.

Moroccan tile effect laminate flooring for balcony adds to the perfect set-up to enjoy a chilled out evening at home.Moroccan tile effect laminate flooring for balcony adds to the perfect set-up to enjoy a chilled out evening at home.

Bu Fas çinisi tasarımlarına bütün gün, her gün bakabiliriz! Bahse gireriz siz de gözlerinizi bu tasarımlardan alamayacaksınız! En beğendiğinizi yorumlarda bize bildirin!

Keşfet, Hakkında Daha Fazla Bilgi

  • DesignCafe’den Son İç Tasarım
  • Oturma Odası Yer Karosu Tasarımları

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir