Anasayfa » Kadın » Tığ İşi » Tığ İşi Modelleri » Facebook’ta Çok Tıklanan Çok Yeni Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Facebook’ta Çok Tıklanan Çok Yeni Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Değerli hanımlar el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı en güzel tığ işi oya modellerini sizler için hazırladık. Çok severek kullanacağınız tığ oyalarını yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Çok güzel görünen tığ oyalarını sizler de çeyizleriniz için hazırlayabilirsiniz. Çok kolay yapılan tığ işi oya modellerini yeni öğrenen hanımlar da yapabilir acemilerin bile yapabileceği kadar güzel olan bu tığ oyalarını bir günde bitirebilirsiniz. Maddi gelir elde etmek için satışı sunacağınız tığ oyaları seçerek Instagram adreslerinizi sergileyebilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen tığ oyaları oldukça güzel görünmektedir. Sizler de bu modelleri yapabilirsiniz. Hadi birlikte en güzel tığ işi oya modellerini detaylı şekilde göz atalım.

Kendine Güvenen Kadınlara Ağır İğne Oyası Modelleri
Can Alıcı Görüntüsü ile Tığ İşi Oya Modelleri
Birçok Hanım Bu Lif Örgü Modelleri Çeyizliklere Yapıyor
Havlu Kenarlarını Şenlendirecek Çok Yeni İğne Oyası Modelleri
Sipariş Üzerine Sipariş Aldıran Çok Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Çok tercih edilen tığ işi oya modelini sizler de yaparak günlük kullanımda bu güzel ürünleri tercih edebilirsiniz.

Rengarenk tülbent kenarına hazırlanmış olan nostaljik tasarımı ile dikkat çeken tığ işi oya modelini sizler de yaparak harika ürünler elde edebilirsiniz.

Görselde yer alan tığ modelini sizler de renkli tercih ederek hazırlayabilirsiniz. En yeni ve güzel modelleri yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına hazırlanan gösterişli tığ işi oya modeli çiçekli şekilde hazırlanmıştır. Sizler de çiçek detayları ile hazırlanan bu güzel tığ oyalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına tercih edilen kırmızı beyaz renkler ile hazırlanmış olan tığ işi oya modeli son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor.

Sarı tülbent kenarına yapılmış olan nazar boncuklu tığ işi oya modelini sizler de yaparak özel günlerde tercih edebilirsiniz.

En Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir