İç Dekorasyon Maliyetleri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Bangalore’da her tür ev için ev iç tasarım maliyetlerinin eksiksiz bir dökümü.

Bangalore hayallerin şehridir. Binlerce insan hayallerini gerçekleştirmek ve daha iyi bir hayatın tadını çıkarmak için şehre gelir. Güzel havası, sıcak ortamı ve bitmek bilmeyen fırsatları birçok kişiyi Güney Hindistan’daki bu güzel şehre çekmektedir. Pek çok kişi bu kozmopolit şehirde ilk işinin, ilk maaşının, ilk arabasının ve en önemlisi ilk evinin tatlı anılarını yaşar. Bir evi hayalinizdeki eve dönüştürmek, sonsuza dek sizinle kalacak bir yolculuktur. Ve ev iç mekanları bu yolculukta hayati bir rol oynar. Dolayısıyla, Bangalore’da yeni bir ev sahibiyseniz veya evinizi kişiselleştirilmiş bir cennete dönüştürmek isteyen bir ev sahibiyseniz, doğru yere geldiniz. Sizin için Bangalore’daki ev iç tasarım maliyetleri hakkında eksiksiz bir rehberimiz var. Sonuçta, evinize hayat veren, bir daireyi rahat sığınağınıza dönüştüren uzun vadeli bir yatırımdır. Ayrıca, iyi tasarlanmış ev iç mekanları, o evde yaşayan insanların zevkleri ve tercihleri hakkında çok şey anlatır.

Bangalore’da 1 BHK İç Tasarım Maliyeti

İç tasarım maliyeti, seçtiğiniz tasarım stili, tercih ettiğiniz malzemeler ve kaplamalar veya istediğiniz belirli mobilya ve dekor gibi birçok şeye bağlıdır. Örneğin, minimalist bir 1 BHK ev, lüks mobilyalar ve modüler bir kurulum ile lüks bir ev iç mekanından çok daha ucuza mal olacaktır. Ancak size genel bir fikir vermek gerekirse, 1 BHK iç tasarım maliyeti INR 2,5 lakhs ila 3 lakhs arasında değişebilir. Pahalı yüzeyler için fiyat aralığı 4 ila 5 lakh INR’ye kadar çıkabilir.

Interior design cost for a 1 BHK in Bangalore varies based on the chosen design style, materials, and finishes
Bangalore’da tahmini 1 BHK ev iç tasarım maliyeti
End-to-end home interior design solutions for a stunning home

Bangalore’da 2 BHK İç Tasarım Maliyeti

2 BHK ev iç tasarımının maliyeti, ekstra oda nedeniyle 1 BHK’den nispeten daha yüksektir. Ayrıca, eviniz için istediğiniz mobilya parçalarına ve boya kalitesine de bağlıdır. Dolayısıyla, temel kalitede bir tasarım ve yüzeyler için INR 4 lakhs ila 6 lak hs arasında bir fiyat aralığı bekleyebilirsiniz, ancak yüksek kaliteli laminatlar ve üst düzey modüler mobilyalar için bütçe INR 8 ila 9 lakhs arasında değişecektir.

Interior design cost for 2 bhk in bangalore ranges from INR 4 lakhs to 6 lakhs for basic quality design and finishesInterior design cost for 2 bhk in bangalore ranges from INR 4 lakhs to 6 lakhs for basic quality design and finishes
Bangalore’da 2 BHK ev iç tasarımının maliyeti

Bangalore’da 3 BHK İç Tasarım Maliyeti

Bangalore’da 3 BHK bir ev tasarlamanın maliyeti 7 lakh INR’den başlayabilir ve temel yüzeyler için 9 lakh INR’ye kadar ulaşabilir. Evinizi birinci sınıf bir yüzeyle donatmak ve mekana lüks bir hava katmak istiyorsanız, maliyetin 15 lakh INR’ye kadar çıkmasını bekleyebilirsiniz. Bu aynı zamanda odalarınızın büyüklüğüne, seçtiğiniz mutfak düzenine ve tercih edeceğiniz boya ve dekor unsurlarına da bağlıdır.

3 bhk interior design cost in bangalore start from INR 7 lakhs and reaches up to INR 9 lakhs for basic finishes3 bhk interior design cost in bangalore start from INR 7 lakhs and reaches up to INR 9 lakhs for basic finishes
Bangalore’da 3 BHK iç tasarım maliyetleri 7 lakhs INR’den başlıyor

Bangalore’da Mutfak İç Tasarımının Maliyeti Ne Kadar

Aileniz için yemek pişirmeyi seviyorsanız ve mutfak iç mekanlarınıza takıntılıysanız, işte Bangalore’daki mutfak iç tasarım maliyetlerinin dökümü. Bütçe dostu laminatlar, birkaç çekmece, bir çatı ünitesi ve minimalist bir duvar ve taban ünitesine sahip temel bir mutfak size yaklaşık 2 lakh INR’ye mal olacaktır. Atlıkarınca üniteleri, sihirli köşe üniteleri, uzun üniteler, akrilik kaplamalar vb. içeren modüler bir mutfak seti için maliyet 6 lakh INR’ye kadar çıkabilir.

Design style, materials, and finishes influence the kitchen interior design cost in BangaloreDesign style, materials, and finishes influence the kitchen interior design cost in Bangalore
Bangalore’da mutfak iç tasarım maliyeti hakkında bir rehber

Bangalore’da Mutfak ve Oturma Odası İç Mekanlarının Maliyeti Ne Kadar

Evin tamamını bir kerede yenilemeye hazır değilseniz ve misafirleriniz içeri girdiklerinde ilk fark ettikleri şey mutfak ve oturma odası olduğundan, maliyetin temel malzemeler ve kaplamalar için 3 lakhs ila 4,5 lakhs INR arasında bir yerde olmasını bekleyebilirsiniz. Ancak cömert yüzeyler ve modüler mekanizmalar istiyorsanız maliyet artacaktır.

Kitchen and living room interior in Bangalore costs INR 3-4.5 lakhs for basic materials and finishesKitchen and living room interior in Bangalore costs INR 3-4.5 lakhs for basic materials and finishes
Bangalore’da mutfak ve oturma odası tasarım maliyeti
Home interiors by DesignCafe: 18% OFF

Bangalore’daki iç mimarların maliyeti veya Bangalore’daki iç tasarım maliyeti konusundaki şüphelerinizin burada sona ereceğini umuyoruz. Evinizin iç mekanlarını yerel satıcılardan veya Bangalore’daki düşük maliyetli iç mimarlardan almak ilk başta uygun maliyetli görünebilir. Ancak, gizli maliyetler, gereksiz gecikme baş ağrısı, kötü kaliteli malzemeler ve gereksiz güçlükler açısından ek faturalarla sonuçlanırsınız. Bu sorunların hayalinizdeki evi inşa etme deneyiminizi mahvetmesine izin vermeyin. Çünkü ev iç mekanlarından ödün vermek, yaşam deneyiminizden ödün vermek gibidir.

Bu nedenle, bugün bizimle ücretsiz bir danışma görüşmesi yapın ve bize tercihlerinizi, yaşam tarzınızı ve gereksinimlerinizi anlatın. Uzman tasarımcılarımız, bütçenize ve tercihlerinize uygun kişiselleştirilmiş ev içi çözümleri konusunda size yardımcı olacaktır. Son kararı vermeden önce Bangalore’da metrekare başına iç tasarım maliyeti hakkında ayrıntılı bir fiyat teklifi de alabilirsiniz. Daha ilginç iç tasarım fikirleri için blog bölümümüze göz atın.

Ayrıca, 2BHK İç Tasarım Maliyetlerini Çözme bölümüne de göz atın

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir