İstanbul’un Çok Satan Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Değerli hanımlar en çok tercih edilen tığ işi oya modellerini bugün sizlerle buluşturuyoruz. El emeği göz nuru yoğun olarak kullanıldı tığ oyalarını yaparak daha önce görmediğiniz kadar güzel modellere sahip olabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modelleri çok şık görünüyor. Sizler de el emeğinizi kullanarak bu güzel modelleri hazırlayabilir ve en güzel ürünleri sahip olabilirsiniz. Detaylarını hayran kalacağınız her şeye modellerini yaparken çiçek ve boncuklar ekleyebilirsiniz. Sade model sevenler tek renk tülbent tercih ederken gösterişli model sevenler rengarenk tülbent tercih ederek bu güzel tığ oyalarını hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

En Yeni Çıkan Birbirinden Güzel İğne Oyası Modelleri
Beğeni Üstüne Beğeni Alan Çok Farklı Tığ İşi Oya Modelleri
Tarz Annelerin Bebeklerine En Farklı Örgü Modelleri
Göz Alıcı Tasarımı ile Kibar İğne Oyası Modelleri
Naif Kadınlara Sade ve Şık Tığ İşi Oya Modelleri

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Yazma kenarlarının çok tercih edilen tığ işi oya modellerini sizlere sunuyorum el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ oyalarını sizler de yaparak en güzel ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz.

İki renk hazırlanmış olan tığ oyaları arasında en çok tercih edilen model görselde yer alıyor. Sizler de bu güzel modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oyu modeli Pırpır tığ oyalarından tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de bu modeli çeyizleriniz için yapabilir ve harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Gösterişli model seven kadınlar için hazırlanmış olan tığ işi oya modeli 6 adet tığ birleştirilerek yapılmıştır. Sizler de bu güzel modelleri çeyizleriniz için yapabilir hediyelik olarak tercih edebilirsiniz.

Yepyeni Tığ İşi Oya Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir