Zincirli Tığ İşi Oya Modelleri En Güzel Hali ile Sizlerle 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler tığ işi oya modelleri arasında en çok satan modelleri sizler için bir araya getirdik. Çok satan rekor beğenileri alan tığ oyalarını yapım aşaması oldukça kolaydır. Kolay yapılan bu tığ oyalarını sizlere de dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de hayran kalacağınız bu tığ oyalarını yaparak en güzel ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz. Tülbent kenarlarında yapılan tığ oyaları kolay olması ile çeyizlerin gözdesi oluyor. Sizler de çeyizleriniz için bu gözde tığ modellerini yapabilir ve gösteriş modelleri de her şeyi sandıklarına ekleyebilirsiniz. Yeni başlayanların bile yapabileceği kadar kolay modelleri eklerken günlük kullanıma da uygun olmasına özen gösterdik. Sizler de hem günlük hem de özel günler için hazırlanmış olan bu tığ oyalarını yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılan aralıklar şekilde hazırlanmış olan tığ işi oya modellerini sizlerle dilediğiniz renk tonlarında hazırlayabilirsiniz.

Mor yazma kenarına yapılmış olan mor ve yeşil renklerin yer aldığı iplerin harika uyuşması ile birlikte bütünleşmiş olan tığ oyaları en çok tercih edilenler denir.

@gamzeninrenklidünyası Instagram hesabından en güzel iğne tığ işi oya modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

En Pratik Tığ İşi Oya Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir