Anasayfa » Kadın » İğne Oyası » İğne Oyası Modelleri » Mevlüt Örtüsü Harika İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Mevlüt Örtüsü Harika İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Değerli hanımlar sizler için hazırlanan el emeği göz nuru en güzel ve en farklı iğne oyası modellerini sizler için hazırladık. Çok severek kullanacağınızı iğne oyası modelleri arasında oldukça şık görünen ve oldukça kolay yapılan iğne oyalarını yaparken hiç sıkılmayacaksınız. Farklı model arayanlar için daha henüz görmediğiniz birbirinden güzel iğne oyası modellerini derledik. Tarzınıza uygun hazırlayacağınız iğne oyalarını pratik şekilde yapıp kolaylıkla bitirebilirsiniz. Çiçek ve boncuk detayları ile hazırlayabileceğiniz iğne oyası modelini dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk tülbent kenarına yapıyoruz. Ortaya harika ürünler çıkarabilirsiniz. Sizler de çeyizleriniz için bu güzel iğne oyalarını yapabilir ve en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Hadi birlikte harika görünen iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Cıvıl Cıvıl Kolay Yapılan İğne Oyası Modelleri
Esmer Kadınlara Şahane Güzel Tığ İşi Oya Modelleri
Takım Halinde Ponpon Detaylı Örgü Modelleri
Sanatınızı Konuşturun Çok Zarif İğne Oyası Modelleri
Görenin Hemen Yapmak İstediği En Şık Tığ İşi Oya Modelleri

Yepyeni İğne Oyası Modelleri

Çıtı pıtı yapılan iğne oyası modeli iki renk tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de el emeği göz nuru yapılan bu modelleri kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımların tercihi olan iğne oyaları çiçek motifleri ile hazırlanmıştır. Sizler de bu harika modelleri kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

Havlu kenarına yapılmış olan kaya model ve çiçeklerle tasarlanmış olan harika motifleri de dikkat çeken iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Kahverengi tonlarının kullanıldığı iğne oyası modeli en çok tercih edilen modellerdendir. Sizler de günlük kullanım için bu harika modelleri tercih ederek en güzel modelleri sergileyebilirsiniz.

Ağır model seven hanımların tercih ettiği iğne oyalarını sizler de pratik şekilde yapıp bitirebilirsiniz.

İki renk hazırlamış olan iğne oyalarını sizlerde pratik şekilde hazırlayarak en güzel ve en yeni modelleri sahip olabilirsiniz.

Kolay İğne Oyası Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir