Anasayfa » Kadın » İğne Oyası » İğne Oyası Modelleri » Olay Olan Ağır İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Olay Olan Ağır İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz ağır ve en güzel modelleri sizlere sunuyoruz. Detaylarına hayran kalacağınız iğne oyası örneklerini yaparak daha güzel ve çeyizlerinize çok yakışacak iğne oyası örneklerini hazırlayabilirsiniz. Tek renk tülbent kenarına yapılan iğne oyası modeli günlük kullanıma uygun modellerdir. Gösterişli model seven hanımlar ise rengarenk iğne oyası modeli hazırlayabilir. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Annelerin El Emeği Hafif Tığ İşi Oya Modelleri
Miniklerimize Yelek ve Battaniye Örgü Modelleri Çok Yakışacak
İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri
Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri
Modası Geçmeyen Muhteşem Bebek Örgü Modelleri

Gösterişli İğne Oyası Örnekleri

Tek renk tülbent kenarına yapılmış olan kahverengi tülbent kenarına yapılan yeşil beyaz ve turuncu renklerin yer aldığı iğne oyası modeli kaya modeli birleşince oldukça şık görünen model ortaya çıkmıştır.

Rengarenk tülbent kenarına hazırlanan tülbent içindeki renklerden iplik seçilerek hazırlanan çiçekli iğne oyalarını sizler de dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayarak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımların tercihi olan iğne oyaları en güzel ve en yeni modeller arasında yer almaktadır.

Yapılışı hızlı ilerleyen iğne oyası örneklerini sizler de yaparak rengarenk ve en farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Sadelikten yana olan kadınların tercihi olan iğne oyalarını sizler de yaparak en farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Çok severek kullanacağınız fiyonklu iğne oyası modeli ağır model seven hanımların tercihleri arasında yer almaktadır.

Görselde yer alan iki renkli hazırlanmış olan iğne oyası modeli tek renk yazma kenarına hazırlanmıştır. Sizler de bu iğne oyalarını dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun olan iğne oyası modeli en güzel ve en yeni modeller arasında yer alıyor. Sizler de tarzınıza uygun iğne oyalarını seçerek tasarlayabilirsiniz.

Tek renk tülbent kenarına hazırlanan iğne oyası modelini yapabilirsiniz ve çiçek model ile birleştirince en güzel ve en yeni modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapım aşaması hızlı ilerleyen iğne oyası modelini dilediğiniz renklerde yapabilir ve çeyizlerinize bu güzel iğne oyası ekleyebilirsiniz.

En Yeni İğne Oyası Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir