Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Özel Günlerin Vazgeçilmezi Örgü Modelleri Sizlerle 2024 – 2025

Özel Günlerin Vazgeçilmezi Örgü Modelleri Sizlerle 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler bebekleriniz hazırlık yapabileceğiniz Yaz aylarının soğuk akşamlarında üzerlerine alabilecekleri güzel yelek ve ceket örgü modellerini sizler için bir araya getirdik. El emeği göz nuru hazırlanan işçiliği yoğun olan bu güzel örgüleri sizler de yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Sade model seven hanımlara tek renk örgü önerirken gösterişli model seven hanımlara daha renkli modeller öneriyoruz. Sizler dilerseniz bu örgü modellerini ponpon ve çiçek detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz. Farklı model sevenlerin tercihi ise daha görülmemiş ve en çok kullanılan çiçekli örgü modelleridir. Yapım aşaması kolay olan bu güzel örgü modellerini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu örgü modellerine detaylı şekilde incelemeye geçelim.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Çok Güzel Örgü Modelleri

Görselde yer alan bebekler için tasarlanmış olan battaniye örgü modelleri en trend modeller arasında yer almaktadır.

İki renk hazırlanmış olan süveter örgü modeli patik örgüsü ile birlikte set haline getirilmiştir. Sizler de set haline gelen bu örgü modellerini fiyonk detayları ile süsleyebilirsiniz.

Görselde yer alan yelek örgü modeli inci detayları ile süslenmiştir. Sizler de bu İnci detayıyla hazırlanmış olan örgü modelini set haline getirerek hamile annelere hediye edebilirsiniz.

Tek renk hazırlanmış olan ceket örgü modeli en sevilen modellerdendir. Sizler de set haline getirebilir ve bu modeli ponpon detayları ile süsleyip sade modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Kahverengi ve krem renk tonları ile hazırlanmış olan örgü modelini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz ve bu güzel örgü modelini özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Çiçekli örgü modeli kahve tek renk ceket örgü üzerine hazırlanmıştır. Sizler de bu modeli pratik şekilde yapabilirsiniz.

Kruvize hazırlanmış olan örgü modeli kabartmalı şekilde hazırlanmıştır. Sizler de kabartmalı hazırlanmış olan bu örgü modelin kolaylıkla yapabilirsiniz.

Görselde yer alan tulum örgü modelini sizler de detaylar ekleyerek süsleyebilirsiniz. Boncuklu hazırlanmış olan ve çiçekli hazırlanan bu modeller çok satan modellerdendir.

Set Halinde Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir