Panayırlarda Çok Satan Yaz Aylarının Gözdesi İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz el emeği göz nuru hazırlanan panayırlarda ve yaz eğlencelerinde satışa sunulan en çok iğne oyası modellerini sizler için hazırladık. Sizler de bu güzel iğne oyası modellerini el emeği göz nuru hazırlayarak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyalarını dilediğiniz renk ve modelde hazırlayarak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Harika görünüme sahip olan iğne oyaları sadelikten yana olan hanımların tercihi tek renk tülbent kenarına gösterişli model sevenler renkli tülbentler tercih ederek hazırlayabilirsiniz. Yeni öğrenenler için hazırlanmış olan iğne oyası modelleri oldukça şık ve gösterişlidir. Sizler de bu gösterişli modelleri yaparak en yeni ve en şık görünen ürünlere sahip olabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri
Yepyeni Görülmemiş Bebek Örgü Modelleri
Rengarenk Tasarımı ile Yaz Aylarına Yakışan İğne Oyası Modelleri
Gösterişli Kadınlara Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Kibar İğne Oyası Modelleri

Kibar hazırlanmış olan iğne oyası modeli orta kısımlarında bırakılan boşlukların eşit olması önemlidir. Sizler de bu kolay yapılan modeli yeni öğrenmiş olsanız bile hazırlayabilirsiniz.

En çok satan bu model en çok tercih edilen ve en sevilen modellerdendir. Sizler de bu modelleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı bu modelleri hamarat hanımların tercihine sunuyoruz.

@tokat_igne_oyalari Instagram hesabından en yeni ve güzel iğne oyalarını inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Sade model seven hanımların tercihi olan iğne oyası modelini sizler de yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Yapım aşaması basit olan modeli sizlerde yaparak çeyizlerinize çıtı pıtı iğne oyalarını ekleyebilirsiniz. Çeyizlerin için bu model en uygun modeldir.

Gösterişli model isteyen hanımların tercihi olan iğne oyası modeli en yeni ve en güzel modellerdendir. Sizler de bu modelleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz

Yapılışı güzel olan iğne oyası modelini sizler de dilediğiniz renklerde hazırlayarak yapabilirsiniz. Gösterişli model seven hanımlar bu modeli boncuk ve pul detayları ile de hazırlayabilir.

Ağır model seven hanımların tercihi olan iğne oyası modeli zor modeller arasında yer almaktadır.

Zor İğne Oyası Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir