Anasayfa » Kadın » İğne Oyası » İğne Oyası Modelleri » Yeni Başlayanların Bile Yapacağı Güzel İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Yeni Başlayanların Bile Yapacağı Güzel İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı birbirinden güzel iğne oyası modellerini bugün sizlerle buluşturuyoruz. Farklı tasarımıyla göz alıcı görünüme ulaşan iğne oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Çıtı pıtı yapılması ile yeni gelinlerin tercih ettiği ve günlük kullanıma uygun olan iğne oyalarını sizler de yapabilirsiniz. Ağır model seven hanımlar ise daha gösterişli olan pul ve palet detayları ile süslenmiş iğne oyalarını yapabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay olan modelleri eklerken gösterişli olmasına da özen gösterdik. Sizler de bu güzel iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi bu iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Havlu Kenarlarını Şenlendirecek Çok Yeni İğne Oyası Modelleri
Sipariş Üzerine Sipariş Aldıran Çok Değişik Tığ İşi Oya Modelleri
Çiçek Detayları Tasarlanan Örgü Modelleri
Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Namaz örtüsü olarak yapılan kaya model iğne oyasını sizlerde yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Sade ve şık görünen iğne oyalarını sizler de yapabilirsiniz.

Sarı ve kibar görünen papatya model iğne oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası örneği en çok tercih edilen modeldir.

Yapım aşaması basit olan iğne oyasını sizlerde yaparak en sade eve güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Yeni görünümü ile bu modeli sizler de yapabilirsiniz.

Kırmızı tülbent kenarına yapılan el emeği göz nuru iğne oyalarını sizler de yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımlara hitap eden iğne oyası modelini sizler de özel günleriniz için yapabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak olan bu iğne oyasını sizler de basit şekilde yapabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılan iki renk iplik tercih edilen iğne oyasını sizler de pratik şekilde yapabilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına işlenmiş olan kaya model ile birlikte yapılmış olan iğne oyası modelini sizlerde dilediğiniz renklerde hazırlayarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Sadelikten yana olan kadınların tercih ettiği iğne oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Fiyonk detayları ile yapılan iğne oyalarını sizler de dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Kibar İğne Oyası Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir