Anasayfa » Kadın » Tığ İşi » Tığ İşi Modelleri » Tığ İşi Banyo Lif Modelleri

Tığ İşi Banyo Lif Modelleri

Bugün sizlere çeyizinizde bulundurmanız gerekenler adlı başlık eklesem daha ilk sıralara tığ işi banyo lifini eklerdim. Banyo lifleri vücudumuza direkt temas ettirdiğimiz eşyalarımız arasındadır bu yüzden sağlık bakımından da düşünmemiz gerekir. Örneğin tığ işi banyo lifi modelleri son derece doğal ve anti bakteriyeldir. Hem sizin hem de aileniz için kullanışlı ve temizliği de oldukça basittir. Bizim Türk kadınının da hoş bir huydur ki süsü, gösterişi çok sever. Bu yüzden banyo liflerini bile en güzel modellerden yapmak isterler. Sizler için özel seçtiğim herkesi kendine hayran bırakacak hoş lif modelleriyle devam etmek istiyorum ara sıra küçük bilgilendirmelerde de bulunacağım.

Kullanımı kolay olan el şeklinde tığ işi banyo lifi de tavsiyelerim arasındadır.

Yukarıda da gösterdiğim gibi lif yapımında seçilen ip yumağının renkleri genelde pembe, mavi ya da kırmızı tonları olur. Çeyizlik lifler hariç çok fazla beyaz renk ve tonlar tercih etmeyiniz. Sebebi çabuk kirlenmesi ve temizliğinin zor olmasıdır.

Daha çok çiçek modelli tığ işi lif modelleri tercih edilir. Ve bazı kısımlarına da küçük danteller ekleyebilirsiniz. Yine söylediğim gibi çeyizlik lifler dışında fazla süsleme kullanmayınız.

Sadece yuvarlak değil kare şeklinde de yapabilirsiniz, içine farklı renkler de katarak lifinizi güzelleştirin.

Çilek desenli tığ işi lif modelleri de son zamanlarda baya ilgi görmekte. Misafir çocuklarına ayırdıklarınız arasında yer alsın. Daha çok çeşit görmek içim sayfanın altındakileri de değerlendirin. Ve bu şekilde birçok kadın hobileri için ara sıra sitemizi ziyaret edin.

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir