Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Örgü Amigurumi Oyuncak Modelleri

Örgü Amigurumi Oyuncak Modelleri

Yeni nesil oyuncak bebeklerin neyden yapıldığı belli olmuyor hatta bir çoğu kanserojen madde içeriyor. Çocukların da çok sevdiği bir huy vardır ki o yaşlarda oynadıkları oyuncağı ağızlarına alırlar ve bu yolla oyuncaktaki mikroplar çocuğa geçer. Daha sevmeye kıyamadığımız çocuklarınızı neyden yapıldığını bilmediğimiz oyuncaklara emanet etmeyin. Çocuğunuz alerjik reaksiyon gösterdiğinde telaşlanmak istemezsiniz. Bu yüzden işi kökünden halledin, nasıl mı? Son derece doğal ve bir çok hayranı olan el yapımı örgü amigurumi bebekleriyle. Eminim bebeğiniz de bu yeni oyuncağını çok sevecek ve hiçbir şekilde hastalık kapmayacaktır. Onlara değer verdiğinizi bir de böyle gösterin. Sizin için 20 farklı modelde örgü Amigurumi bebek modeli seçtim sayfamdan inceleyebilirsiniz.

Çizgi film karakterlerinden birini seçerek hayal gücünü canlandırın. Televizyona dalmak yerine yeni örgü amigurumi oyuncağıyla oynamaya dalsın.

Yanında küçük aksesuarlarıyla bebeğinizin eğlencesine eğlence katın. Örgü Amigurumi oyuncağını daha eğlenceli hale getirin.

Sadece bebek değil daha çok çeşit hayvan figürü ve tatlı çizgi film karakterlerinden de seçebilirsiniz.

Çocukluğumuzun baş karakteri Hello Kitty yapıp güzel bir oyun arkadaşı daha yaratabilirsiniz.

Ve daha bir çok modelde örgü Amigurumi oyuncak modelini de çocuğunuza gönül rahatlığıyla tasarlayın. Çünkü onlar buna değer.

Son olarak benim de çok sevdiğim Angry birds karakterlerini bıraktım, çocuğunuz örgü amigurumi oyuncaklarıyla oyunlar alemine dalarken size de onların mutluluğunu izlemek kalıyor.

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir