Anasayfa » Kadın » Tığ İşi » Tığ İşi Modelleri » Tığ İşi Bebek Battaniyesi Modelleri 2023

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Modelleri 2023

Bu yazıda tığ işi ile yapılan bebek battaniyelerinin en güzellerini sıraladık. Kolay yoldan güzel bir bebek battaniyesi yapmak ister misiniz? O zaman yumaklarınızı hazır edin. Bebek battaniyelerini farklı materyaller kullanarak yapabilirsiniz ve bunlardan biri de tığ işidir. En güzel yeni model tığ işi bebek battaniyelerinin büyüleyici güzelliği sizin de bebeğinizin battaniyelerini de güzelleştirsin. Tığ işi elinizin alışmasıyla ilgili bir örgü tipidir yani yaptıkça elinizde şekil alır. Aynı zamanda battaniye örmek de sabır işidir. Örgü battaniyeler bebek sahibi kadınların kış aylarında kullandıkları dayanıklı parçalardır, kolay eskimez ve modasını yitirmez. Bu battaniyelerin yapımında hem yumuşak hem esnek olan barbante iplik türü genellikle tercih edilir. Siz tığ işi battaniyeyi yaptıktan sonra bebeğinize ise sadece içinde huzurla uyumak kalır.

Bebeğiniz için rengarenk tığ işi battaniyeler yapmak bir kaç gününüzü alabilir , işin sonunda onlar için en iyisini ve en doğalını seçtiğinizi anlayacaksınız. Alerjisi olan bebekler artık rahat uyusun diye çözümü sadece ilaçlarda aramayın kullandığınız battaniyeler bile onları etkiliyor olabilir.

Eğlenceli desenler seçerek bebeğinize tığ işi battaniyelerinizi sevdirebilirsiniz. Yaptığınız battaniyeler sadece sizin bebeğinize değil yeni doğmuş bir bebeğe de güzel bir hediye olabilir. Yeni 20 tığ işi bebek battaniyesi fikri için özenle seçtiğim modelleri inceleyiniz.

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir