Anasayfa » Kadın » İğne Oyası » İğne Oyası Modelleri » Yazma Kenarına Hazırlanan Yepyeni İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Yazma Kenarına Hazırlanan Yepyeni İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

El emeği göz nuru hazırlanan şahane tasarımı ile dikkat çeken iğne oyası modellerini bugün sizlerle buluşturuyoruz. Çok severek kullanacağınız iğne oyası örneklerini yaparak harika modelleri sahibi olabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlar çiçekleri tek renk tülbent kenarına işlerken gösterişli model sevenler daha pul ve daha farklı detaylar ekleyerek gösterişli hale getirebilir. Oldukça kolay yapılan bu güzel iğne oyası modellerini yeni öğrenen hanımlarda kısa sürede kolaylıkla yapabilirsiniz. Altın günlerinin gözdesi olan iğne oyası modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de hayran kalacağınız iğne oyası modellerini kısa sürede hazırlayıp bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Sarışın Kadınlara Çok Yakışan Tığ İşi Oya Modelleri
Yelek Elbise Ceket Örgü Modelleri Set Halinde Sizlerle
Kıymetli Hediyeler Sizlerle El Emeği İğne Oyası Modelleri
Yapılışı Pratik Birbirinden Güzel Tığ İşi Oya Modelleri
Çok İlgi Gören Birbirinden Şirin Bebek Örgü Modelleri

Kibar İğne Oyası Modelleri

Renkli yazma kenarına hazırlanmış olan çiçekli ve çıtı pıtı görünen iğne oyası modeli en güzel ve en kolay modellerdendir. Sizler de tarzınız uygun hazırlayacağınız iğne oyalarını kısa sürede yapıp bitirebilirsiniz.

Yapılışı hızlı ilerleyen iğne oyası örneği son zamanların en çok tercih edilen modellerindendir. Sizler de tarzınıza uygun iğne oyası örneklerini yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Detayları ile süslenmiş iğne oyası örneği el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı işçilikle iğne oyası modellerindendir.

Sade model seven kadınların tercihi olan iğne oyası modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de tarzınız uygun iğne oyası modellerini dilediğiniz renkleri seçerek tasarlayabilirsiniz.

İğne oyası modeli hazırlarken kaliteli ilikler seçerek hazırlayacağınız iğne oyası modellerinin duruşu kalıp gibi görünen iğne oyaları ortaya çıkaracaktır. Bu sebepten kaliteli ipler seçerek ortaya daha güzel modeller çıkarabilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir