Zor ve Güzel Görünen İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel iğne oyası modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Çok severek kullanacağınız iğne oyaları kolay yapılabilen modeller arasında zor yapılan modelleri de ekledik. Maddi gelir elde etmek için satışa sunacağınız iğne oyalarını dilediğiniz renk tasarımıyla yapabilirsiniz. İğne oyasının yapımında kullanacağınız iplik seçimi oldukça önemlidir kaliteli iplikler seçerek harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak iğne oyalarını sizler de seçerek dilediğiniz renk tasarım ile hazırlayabilir ve tarzınızı uygun iğne oyalarını çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Sade model sevenler tek renk yazma kenarına iğne oyası tercih ederken gösterişli model seven hanımlar ise rengarenk tülbent kenarına iğne oyası modellerini hazırlayabilirler. Son zamanların en çok tercih edilen iğne oyaları sizler de yaparım gelir sağlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri
Yepyeni Görülmemiş Bebek Örgü Modelleri
Rengarenk Tasarımı ile Yaz Aylarına Yakışan İğne Oyası Modelleri
Gösterişli Kadınlara Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Renkli İğne Oyası Örnekleri

Rengarenk tercih edilerek hazırlanan iğne oyası modeli tülbent içindeki renklerden iplik seçilerek hazırlanmıştır.

Reyhan marka tülbent kenarına yapılmış olan iğne oyası modeli zarif kadınların tercihi oluyor. Sizler de bu kibar iğne oyalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sade model seven hanımlar görselde yer alan iğne oyası modeli kaya model ve çiçek model ile birleşerek yapılmıştır. Sizler de yarım çiçek modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yapılışı hızlı ilerleyin iğne oyası modeli çıtı pıtı model seven kadınların tercihi oluyor. Sizler de çıtı pıtı iğne oyalarını yapabilirsiniz ve harika çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Kolay İğne Oyası Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir