Anneler Toplanın Çeyizlerinize İğne Oyası Modellerini Hazırladık 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler bugün sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken iğne oyaları daha önce görmediğiniz modeller arasında yer alacak. Farklı tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakan iğne oyalarını sizler de yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlerin vazgeçilmezi olan iğne oyası modelleri son zamanlarda en çok satanlar arasında yer alıyor. Sizden de çok satan bu iğne oyalarını yaparak maddi kazancı elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Yoğun olarak kullanıldığı hamarat hanımların tercihi olan iğne oyalarını kolaylıkla sizler de yapabilirsiniz. Farklı renk arayanlar birçok renk bir arada kullanarak hazırlayabilir tek renk tülbent kenarına sade model sevenler tek renk iğne oyalarını yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri
Yepyeni Görülmemiş Bebek Örgü Modelleri
Rengarenk Tasarımı ile Yaz Aylarına Yakışan İğne Oyası Modelleri
Gösterişli Kadınlara Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Kibar ve Ağır İğne Oyası Örnekleri

Renkli yazma kenarına yapılan iğne oyası modeli çıtı pıtı modeller arasında en kolay olandır.

Namaz örtüsü iğne oyalarını sizlerde el emeği göz nuru hazırlayabilirsiniz. Sade model sevenlere bu güzel modeli öneriyoruz.

Siyah yazma kenarına işlenen kaya model ve çiçekli iğne oyasını sizlerde dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Çok kolay olan modeli yeni öğrenen hanımlara da yapabilirsiniz.

Papatya ve çiçekli iğne oyası modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu modelleri yapabilirsiniz.

Çok Kullanışlı İğne Oyası Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir