Bu Orta Masa Tasarımlarını Evinizin Cynosure’u Yapın

Fonksiyonel, ilginç ve şık orta masa tasarım fikirleri sizin için derlendi!

Orta sehpa yaşam alanınızın kalbinde yer alır. Bu nedenle, aynı zamanda ince bir dikkat alıcı olması gerekir, öyle değil mi? Sayısız kahve sohbetinden kutlamalara kadar orta masalar tüm misafirleriniz tarafından fark edilir. Bu nedenle, evinizin tasarımına uyan ama aynı zamanda benzersiz bir mobilya parçası, hatta belki de sanat eseri olarak öne çıkan birini seçmek mantıklı değil mi?

En önemlisi, orta masa tasarımının hem biçim hem de işlevi karşılaması gerekir. Oturma odanızdaki tasarımında faydacı bir yöne sahip olması gerekir. Övgüleri toplayacak kadar modaya uygun ve bir kahve noktası, dergileri istiflemek için bir yüzey ve hatta sağlam bir ayak tutucu olarak işlev görecek kadar faydacı olmalıdır.

İhtiyaçlarınıza ve evinizin mekansal dinamiklerine göre, her iki parametreyi de karşılayan bir orta masa tasarımı seçebilirsiniz. Estetik, trendler, boyut ve diğer çeşitli tasarım faktörleri temelinde en yeni orta masa tasarımlarından birkaçını seçtik. Onlara bir göz atın!

Ahşap Orta Sehpa Tasarımı

Zamansız ve asla trendlerin dışında kalmayan ahşap bir orta sehpa, yaşam için bir hazinedir. Kaplaması zariftir ve dokusu, yaşam alanınızda veya başka bir yerde en iyi işlevselliği sağlayacak kadar sağlamdır. Bu tasarımı oluşturmak için çeşitli ahşap türlerini seçebilirsiniz. Seçenekleriniz tik, ceviz ve daha fazlası arasında değişir.

Simple wooden center table designs for drawing room which robust enough to provide the best of functionality
Zamansız bir orta masa tasarımı için ahşap bir masa seçin

Do you want a living room that is lively and livable

Cam Orta Sehpa Tasarımı

Hem parlaklığı hem de asil görünümüyle camdan bir orta masa tasarımı kesinlikle karşı konulmazdır. Çok kırılgan ve narin görünmesini önlemek için, dayanıklı bir masa tablasına sahip yoğun veya buzlu cam kullanabilirsiniz. Cam masa tablasını şık bir metal veya ahşap tabanla eşleştirdiğinizde hayallerinizdeki orta sehpaya sahip olacaksınız!

Glass center table design with with a chic base of metal or woodGlass center table design with with a chic base of metal or wood
Ev için cam bir orta sehpa muhteşem görünür ve modası asla geçmez

Soyut Orta Masa Tasarımı

Orta sehpanız için soyut bir tasarım seçerek ona biraz kişilik kazandırın. Öne çıkan bir orta sehpa oluşturmak için kütük, metal ve diğer dokuların bir karışımını seçin. Bu soyut orta masa tasarımı hassasiyetlerinize uyacak ve aynı zamanda alanınızda sanatsal bir çapa oluşturacaktır. Sanatı ve bohem tasarımları seviyor musunuz? O zaman bu tasarımı her gün seçin!

Abstract new design of center table which creates an artistic anchor in your spaceAbstract new design of center table which creates an artistic anchor in your space
Yaşam alanınızda sanatsal bir dikkat noktası oluşturmak için biraz soyut bir orta masa tasarımına gidin

Şık Orta Masa Tasarımı

Orta sehpa, mekanınızın en şık noktası olabilir. Bu nedenle, bir masa seçmeden önce tasarımı ve işlevselliği hakkında biraz düşünün! Alanınız için ikonik bir çapa oluşturmak için fiber, cam ve hatta metaller gibi malzemelerin bir karışımını seçin. O halde bu şık orta sehpa tasarımına ne dersiniz?

Stylish center table design furniture which create an iconic anchor for your spaceStylish center table design furniture which create an iconic anchor for your space
Bu şık orta sehpa tasarımı ile evinizi ilginç ve karakterli hale getirin

Love this design? Make it your own

Metal Orta Sehpa Tasarımı

Eski ve vintage, kendine has bir çekiciliğe sahiptir. Bu metal orta sehpayı evinize alarak bunu biraz daha farklı bir şekilde yorumlayabilirsiniz. Şık dokusu ve sırları sayesinde bu masa tasarımı evinizde kalıcı bir etki bırakır. Ayrıca, tüm dekor eşyalarınızın ve biblolarınızın ağırlığını taşıyabilecek kadar dayanıklıdır.

Metal latest center table design which grants an everlasting impression to your homeMetal latest center table design which grants an everlasting impression to your home
Karmaşık, metal orta sehpa tasarımı bir evi olağanüstü kılar

Modern Orta Masa Tasarımı

Düzgün kenarlı modern bir orta masa tasarımıyla evinize cesur ve çağdaş bir dokunuş katın. Kare ve dikdörtgen orta masalar oldukça yaygın olsa da yuvarlak bir orta masa tercih edebilirsiniz. Deneyin ve oturma odanızda ne kadar güzel göründüğünü görün. Modern ve modaya uygun.

Modern wooden center table design which you can opt for a round center tableModern wooden center table design which you can opt for a round center table
Modern bir orta masa mı istiyorsunuz? Aynı şekilde bir açıklama yapmak için dairesel bir tasarım seçin

Minimal Orta Masa Tasarımı

Bazen daha sade, aerodinamik ve özenle kazınmış bir orta sehpa tasarımı mekanınıza bir denge duygusu getirir. Bu nedenle, içinizdeki Marie Kondo da aynı şeye değer veriyorsa, daha sade bir yaşam tarzının çıplak gereklilikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış bu minimal orta sehpayı tercih edin.

Minimal center table designs for drawing room which brings a sense of balance to your spaceMinimal center table designs for drawing room which brings a sense of balance to your space

Bu son orta sehpa tasarım önerileriyle sıkıcı orta sehpaları değiştirin. Stüdyo dairelerinizden bungalovunuza kadar, bu tasarımlar her gün imdadınıza yetişecek. Daha fazla yardım için, istediğiniz zaman danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Okuyun:

  • Cam Sehpa Tasarımları
  • Modern Sehpa Tasarımları

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir