Dağlı Mevlüt Örtüsü ve Havlu Kenarına İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olan birbirinden güzel iğne oyası modellerini sizlere öneriyoruz. Şık tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakan iğne oyalarını siz de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyaları hamarat hanımların tercihi oluyor. Hamaratlığınızı sergilemek için hazırlayacağınız iğne oyalarını kolay olmasına dikkat edin. Kolay yapılıp ve hızlı ilerleyen modeli sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız iğne oyası modelleri en yeni ve en güzel modeller arasında yer alacak çeyizlerinize çok yakışacak. Bu iğne oyası modellerini dilediğiniz renk ve desen de hazırlayabilirsiniz. Değerli çeyiz sandıkları hazırlarken motifli iğne oyalarını seçerseniz gösterişli modeller tercih etmiş olursunuz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Havlu kenarına yapılan iğne oyası modeli en güzel ve en yeni modeller arasında yer alıyor. Sizler de bu modeli yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz ve harika havluları çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Havlu kenarına yapılan çıtı pıtı görünen iğne oyası modelini sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilir ve el emeğinizi sergileyebilirsiniz.

Çiçekli iğne oyası modeli pembe renk tercih edilmiştir. Yeni gelinlerin tercihi olan pembe renk iğne oyası modelleri ağır modeller arasında yer almaktadır.

Yapım aşaması kolay olan iğne oyası modelini yeni öğrenen hanımlar da yapabilir.

Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir