Gösterişli Görünümü ile İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar el emeği göz nuru hazırlanmış olan iğne oyası modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Sizler de en güzel ve en yeni modelleri yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modelleri kolay şekilde yapılmaktadır. Sizler de yeni öğrenmişseniz kolay olan modelleri seçerek yapabilirsiniz. Çıtı pıtı model seven hanımlar sizler için en güzel modelleri ekledik. Kullanmış olacağınız iplik kalitesi tığ iğne oyası modelinin duruşunu belirleyecektir. Sizler de iğne oyalarını kız kaliteli iplikler seçerek hazırlayarak kalıp gibi duran ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. İki renk hazırlanan iğne oyaları en çok tercih edilen ve günlük kullanıma uygun olan modellerdendir. Yapım aşamalarını kolay şekilde ilerleyen modelleri sizlere sunmaya devam ederken hadi birlikte bu modellere detaylı şekilde göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Yepyeni İğne Oyası Örnekleri

Görselde yer alan iğne oyası modeli çiçekli tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir. Sizler de çiçek detayları ile hazırlanmış olan iğne oyalarını dilediğiniz renklerde yaparak özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Motifli şekilde hazırlanmış olan iğne oyası modeli en gösterişli modellerdendir. Sizler de gösterişli modelleri sahip olmak istiyorsanız motifli olanlarını tercih edebilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına kaya model hazırlanmış olan iğne oyası modelini dilediğiniz renklerde yaparak en yeni ve en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan yapım aşaması kolay ilerleyen iğne oyaları arasında yer alan model yeni öğrenen hanımların tercihi olmaya devam ediyor. Sizler de yeni başlamış iseniz bu güzel modeli tercih edebilirsiniz.

El emeğini yoğun olarak harika görünümüyle dikkat çeken namaz örtüsü olarak kullanabileceğiniz iğne oyası modeli kaya model ve çiçek modeller ile hazırlanmıştır. Oldukça şık görünen bu modeli hem özel hem de günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz.

Kırmızı tülbent kenarına hazırlanmış olan kırmızı iplikler ile seçilmiş olan tek renk tülbent kenarına tek renk yapılan iğne oyası modeli oldukça gösterişli modelleri arasındadır.

Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir