Düğün Mekanı Olarak İkiye Katlanan Doğa Koruma Alanları ve Yaz Kampları

Postayla bir düğün davetiyesi almak kadar heyecan verici bir şey yoktur – gerçi kendi davetiyelerinizi göndermek de işe yarayabilir. Bir düğün hafta sonu, sık sık göremediğiniz arkadaşlarınız ve ailenizle kaliteli deneyimler yaşamak için en iyi zamandır. Ancak, düğün yükümlülükleri, farklı otellerde kalan insanlar ve büyük bir etkinliğin genel kaosu arasında, bağ kurma zamanı kaybolabilir.

Kamp düğünlerine girin. Bu benzersiz düğün mekanları, konuklarınızı rahatlatıcı bir destinasyon düğün hafta sonuna getirmenize olanak tanıyarak herkesin birbirini yakalamasına ve kalıcı anılar biriktirmesine olanak tanır. Cuma gecesi şenlik ateşinde hoş geldiniz dedikten ve Cumartesi günü yıldızların altında dans ettikten sonra konuklarınız kampa davet edildikleri için çok mutlu olacaklardır.

Cedar Lakes Estate, Port Jervis, New York, a summer camp wedding venueCedar Lakes Estate, Port Jervis, New York, a summer camp wedding venue

Fotoğraf: Scott Andrew Studio

Cedar Lakes Malikanesi: Port Jervis, New York

Cedar Lakes Estate’de kampçılık birinci sınıf lüksle buluşuyor. Klima ve wifi ile donatılmış modern Garden Suites’te veya konukların ranzalarda rahat edebileceği daha rustik kabinlerde kalmayı tercih edebilirsiniz. Göle atlayabilir (ya da dev blobdan zıplayabilir) veya Hollywood’a yakışır bir havuzda yüzebilirsiniz. Törenler dağın tepesinde, havuz başında ya da çimenlik alanlarda düzenlenebilir, böylece size özel bir etkinlik hazırlayabilirsiniz.

Kingsley Pines Raymond, Maine

Kingsley Pines’da 275 arkadaşınızla birlikte Maine vahşi doğasının tadını çıkarabilirsiniz. Kamp, temelden deluxe kadar değişen konaklama seçeneklerine sahiptir ve ister kayıkla kürek çekmeyi ister kiralık bir kayak teknesinin arkasında zıplamayı tercih etsinler, konukları eğlendirmek için çok sayıda aktiviteye sahiptir. Kamp, düğün hafta sonu için Perşembe’den Pazar’a kadar kiralamaları teşvik ediyor.

Camp Lucy, Dripping Springs, Texas, a summer camp wedding venueCamp Lucy, Dripping Springs, Texas, a summer camp wedding venue

Fotoğraf: Mint Photography

Lucy Kampı: Dripping Springs, Teksas

Camp Lucy konuklarınıza bir Teksas çiftliğindeki yaşamı tattıracaktır. Balık tutmaktan bisiklete binmeye veya tesis bünyesindeki üzüm bağında yürüyüş yapmaya kadar, bu ortam bir hafta sonu kaçamağı sırasında bolca eğlence sunmaktadır. Tesiste 26 oda ve bir tek kişilik süitin (yeni evliler için) yanı sıra her biri 10 kişilik iki aile evi bulunmaktadır. Büyük gün için, kendi düğün çanlarınızı bile çalabileceğiniz Güneybatı esintili bir şapelde tören yapabilirsiniz.

Twin Creeks Kampı: Marlinton, Batı Virginia

Washington, D.C.’ye sadece üç saat uzaklıktaki Camp Twin Creeks’te misafirleriniz su kayağından ip parkuruna kadar çeşitli aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Ayrıca kano gezintisi veya göl kenarında hamakta sallanmak gibi daha yumuşak seçeneklerden de yararlanabilirler. En fazla 500 konuk rustik kabinlerde veya modern standartlara göre tamamen yenilenmiş bir okul binasında kalabilir. Kamp personeli, konuklarınıza istediğiniz kadar yapı veya serbest zaman sağlayacak bir düğün hafta sonu tasarlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Neredeyse evlenmek üzere olan çiftler, mükemmel bir tören alanı bulmak için vaktinden önce tesiste gezinebilir ve ardından güzel vakit geçirmeye hazır olabilirler.

The Preserve At Chocorua, Tamworth, New Hampshire, a camp wedding venueThe Preserve At Chocorua, Tamworth, New Hampshire, a camp wedding venue

Fotoğraf: Kara Pearson Photography

Chocorua’daki Koruma Alanı: Tamworth, New Hampshire

The Preserve’de düğün partinizi ve ailenizi yakın tutabilirsiniz çünkü tarihi 1800’lere kadar uzanan tesiste, çiftlik evinden dönüştürülmüş büyük bir han ve çeşitli kabinlerde 50 konuk için konaklama imkanı bulunmaktadır. White Mountains’ın inişli çıkışlı eteklerinde yer alan ateş çukuru, turşu topu, kroket ve yürüyüş parkurları ile The Preserve, konuklarınıza nikahınızı kutlarken Perşembe’den Pazar’a mini bir tatil yaşatacaktır. Tesis, tören günü tarihi ahırda veya çadırlı düğün olarak 225 kişiye kadar konuk ağırlayabilmektedir.

IslandWood: Bainbridge Adası, Washington

IslandWood, gündüzleri insanların Kuzeybatı Pasifik’in muhteşem vahşi doğasına yakınlaşabileceği, patikaları ve gölgelik yürüyüşünü keşfedebileceği 250 dönümlük bir açık hava eğitim tesisidir. Hafta sonları ise tesis lüks bir düğün mekanına dönüşüyor. Tesis bünyesindeki modern localarda ve rahat kabinlerde 207’ye kadar konuk kalabilir, kükreyen şöminelerin etrafında ya da bataklıkta yürüyüş yaparak hasret giderebilir. Hava nasıl olursa olsun konukları büyüleyecek kapalı ve açık tören alanları bulunmaktadır.

Camp Wandawega, Elkhorn, Wisconsin, a camp wedding venueCamp Wandawega, Elkhorn, Wisconsin, a camp wedding venue

Fotoğraf: Brad & Jen Photography

Wandawega Kampı: Elkhorn, Wisconsin

Wandawega Kampı en iyi haliyle rustik çam kampıdır. Aslında Land of Nodd ve Anthropologie gibi markalar tasarımcılarını Wisconsin’in vahşi doğasından ilham almaları için kampa göndermiştir. Konuklar kampın Chicago’ya iki saatten daha az bir mesafede olmasına rağmen büyük şehirden bir dünya uzakta olmasını seveceklerdir. Kampta yaklaşık 50 kişi konaklayabilir ve kutlamalarınız için 125 kişiye kadar misafir ağırlayabilirsiniz. Personel, düğünler için uygulamalı bir yaklaşım benimseyerek etkinliğinizi tam istediğiniz gibi yapabilmeniz için sizi özgür bırakıyor.

Newaygo Kampı Newaygo County, Michigan

Camp Newaygo 1926’dan bu yana insanların kalıcı anılar biriktirmesine yardımcı olmaktadır ve personel siz ve konuklarınız için eğlence dolu bir hafta sonu hazırlayacaktır. Tipik bir düğün hafta sonunda, konuklar ve düğün partisi Cuma akşamı kamp ateşi için tam zamanında gelir. Cumartesi günü, ana etkinlik olan düğünden önce sabah yogası, yürüyüş ve plaj voleybolu gibi etkinliklerle doludur! Pazar günü kamp, konukların ayrılmadan önce bir tramvay yolculuğu yapmadan önce brunch’ınızı koordine edecektir.

Camp Navarro, Navarro, California, a camp wedding venueCamp Navarro, Navarro, California, a camp wedding venue

Fotoğraf: Tyler Branch

Navarro Kampı: Navarro, Kaliforniya

Redwood ormanının kalbinde yer alan 200 dönümlük bu tesis, misafirlerinize tam anlamıyla Kaliforniya’ya özgü bir deneyim yaşatmaktadır. Kampta 325 kişilik yatak bulunmaktadır (çadırlardaki yataklar dahil) ve daha maceracı konuklar için sınırsız çadır kampına izin verilmektedir. Hafta sonu kamp deneyiminiz için personel, yıldızların altında hareketli bir dans partisi düzenlemek veya daha sakin bir kaçış tasarlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Büyük etkinlik gününde Redwoods, töreniniz için nefes kesici bir fon oluşturuyor.

A bride greeting guests at her summer camp themed wedding in Texas.A bride greeting guests at her summer camp themed wedding in Texas.

Fotoğraf: Caroline Lima Photography

The Retreat at Balcones Springs: Marble Falls, Teksas

Austin, Teksas’ın 45 dakika kuzeyinde yer alan bu 250 dönümlük tesis, Teksas’ın doğal ihtişamını yansıtmaktadır. Lüksle buluşan yaz kampı havasına sahip tesisin kulübe tarzı konaklama birimleri, açık hava etkinlikleri için bolca fırsat sunduğu gibi tüm yaz kampı hislerini de beraberinde getirir. Konuklarınızla göl kenarında kutlama yapmak, ata binmek, kano gezileri ve daha fazlası arasında, burası güneyde kamp temalı bir düğün için nihai Teksas kırsal sığınağıdır.

A summer camp wedding venue in Oregon.A summer camp wedding venue in Oregon.

Fotoğraf: Jordan Voth

Loloma Lodge: McKenzie Köprüsü, Oregon

McKenzie Nehri’nin yukarısında, Oregon ormanlarının içine sıkışmış 1930’lardan kalma bu tarihi pansiyon, Kuzeybatı Pasifik’in en güzel mekanlarından birinde doğa merkezli, kamp temalı bir düğün için cennet gibi bir zemin oluşturmaktadır. Konuklar, çevredeki yemyeşil bitki örtüsünün çarpıcı manzaralarını sunan güzel bir şekilde hazırlanmış kulübede görkemli konaklamanın keyfini çıkarabilir veya mutlu çiftin aşkını kutlarken çarpıcı PNW mülkünün etrafında kamp kurabilirler.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir