Evinizi Aydınlık ve Şık Hale Getirmek İçin Oturma Odası Lambader Fikirleri

Evinizi dekore ederken tasarım planınıza dahil etmeniz gereken harika oturma odası lambaları

Bir oturma odası evinizin havasını belirler. İster misafir ağırlıyor olun ister sadece eve dönüyor olun, bir oturma odası sizi içine alır ve sakinleştirir. Bu nedenle, ne kadar sıcak olursa o kadar iyi olacağını söylemeye gerek yok. Oturma odanızdaki uzun lambalar bu planın mutlak hakkını verir, bize güvenin. Sadece oturma odanızın estetiğini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda mekanınızın daha sinematik ve zarif görünmesini sağlarlar. Oturma odası lambalarının ışık dağılımınızı daha çok yönlü ve kullanışlı hale getirdiğinden bahsetmiyoruz bile. Tüm bu nedenlerden ve daha fazlasından dolayı, oturma odası lambalarının eviniz için her zaman harika bir fikir olduğunu düşünüyoruz. Biraz ihtişam katan doğru lambayı seçmenize yardımcı olmak için, işte kontrol etmeniz gereken favori seçimlerimiz.

Modern Oturma Odası Lambası

Özünde modern olan her ev, uygun aydınlatma ile büyür. Bu yüzden sıradan lambalarla yetinemezsiniz. Eviniz için lüks bir ayaklı oturma odası lambası seçin ve hassasiyetlerimizi destekleyin. Buradaki pirinç lamba her şeyiyle şık ve modern. Kanepenin yanına yerleştirilen bu lamba, bu alana abartısız bir lüks unsuru katıyor.

Modern brass standing lamps for living room is stylish and lend an element of understated luxury to this space.
Zevkli ve güncel, modern bir oturma odası lambası eşsizdir

Şık Oturma Odası Lambası

İster stüdyonuz ister saray gibi eviniz için olsun, dekorda biraz şıklığa kaçmak asla sıkıcı olmaz. O halde klasik bir lamba mı seçmelisiniz? Sadece modern evinize değil, şüphesiz sanatsal evinize de çok yakışacaktır. Bu resimdeki lambanın parlak beyaz bir gölgesi ve siyah bir ayağı var – kombinasyon sofistike ve şık! Bununla yanlış gidemezsiniz!

Bright white shade and black stand classic corner lamp for the living room goes well with modern home.Bright white shade and black stand classic corner lamp for the living room goes well with modern home.
Bunun gibi şık bir oturma odası lambası ile şıklığınızı koruyun
Home interiors by DesignCafe: 18% OFF

Çağdaş Oturma Odası Lambası

Festival sezonu geldi ve oturma odanız insanlara, sohbetlere ve genel neşeye ev sahipliği yapacak. İster Noel ister Yeni Yıl olsun, bu son derece çağdaş oturma odası lambasını köşeye yerleştirerek alanınızı öne çıkarın ve herkesin ruh halini aydınlatmasına izin verin. Ahşap bir tabana ve metal bir gölgeye sahip olan bu lamba şık ve zarif görünüyor. Genç çiftlerin ya da stüdyo dairelerde yaşayan bekarların bulunduğu evler için idealdir.

This uber-contemporary living room lamp in the corner with a wooden base and a metal shade looks classy and chic.This uber-contemporary living room lamp in the corner with a wooden base and a metal shade looks classy and chic.
Asla eskimeyen ve modası geçmeyen şık bir lamba tasarımı seçin

Minimal Oturma Odası Lambası

Minimalizm herkesin aklında olan bir şey ve bu ilkeye sadık kalarak, işlevsel ama düzgün bir şekilde kazınmış bir oturma odası lambası, eğer büyük bir minimalistseniz ve hatta başka türlüsüyseniz sizin için idealdir. Bu resimdeki şık siyah metal lambayı görüyor musunuz? Odanın ana odak noktası haline geliyor ve turuncu duvar ve beyaz kanepe ile güzel bir uyum sağlıyor. Mükemmel değil mi?

Sleek black metal minimal tall lamp for living room blends in beautifully with the orange wall and white sofa.Sleek black metal minimal tall lamp for living room blends in beautifully with the orange wall and white sofa.
Göz yormayan ve kesinlikle işlevsel olan minimal bir oturma odası lambası

Şık Oturma Odası Lambası

Oturma odanız şüphesiz bir parça stili hak ediyor. Günün her saati şıklığı fısıldayan bu çarpıcı oturma odası lambasıyla bunu sorunsuz bir şekilde ekleyin.

This stylish round lamp against the blue wall is the best lamp for the living room and looks elegant with a sofa.This stylish round lamp against the blue wall is the best lamp for the living room and looks elegant with a sofa.
İltifatlara hazır olun, şık bir lamba birçok kişinin başını döndürür

Vintage Oturma Odası Lambası

Vintage dekorun cazibesi asla azalmaz. Bu konuda hemfikirsiniz, değil mi? Bahse gireriz, vintage bir lambayı eve getirene kadar bekleyemezsiniz. Zengin tasarımı, katmanlı parlaklığı ve ince estetiği ile kısa sürede herkesin favorisi haline gelir.

Vintage living room lamp next to the white sofa rich in design, layered brightness and subtle aesthete.Vintage living room lamp next to the white sofa rich in design, layered brightness and subtle aesthete.
Eski asla eskimez, bu notla, eve bir vintage lamba getirin

Basit Oturma Odası Lambası

Söz konusu dekor olduğunda, çoğu zaman basit bir yol izlemek en iyisidir, zira bu en üst düzey sofistikeliğe götürür. Köşeye yerleştirilen basit bir uzun lamba oturma odanız için sihir gibi çalışacaktır, sözümüze güvenin.

A simple tall floor standing lamp for the living room placed in the corner works like magic.A simple tall floor standing lamp for the living room placed in the corner works like magic.
Oturma odası için uzun lambalar basit olabilir ve yine de öne çıkarlar
Lets plan your home interiors together, speak to designers now

Bu yılbaşı sezonunda mükemmel bir oturma odası zemin lambası kurmak için tüm önerilerimize sahipsiniz. O halde biraz savurganlık yapın ve evinizi bu parlak seçimlerden herhangi biriyle aydınlatın. Lambaderler işlev ve stil olmak üzere ikili bir rol oynar, bu nedenle alanınızı tamamlayan ve aynı zamanda aydınlatma işini de yapan bir tane seçin.

Ayrıca Okuyun:

  • Oturma Odası Aydınlatma Fikirleri
  • Ev Aydınlatmaları ve Faydaları
  • Eviniz İçin 8 Aydınlatma Fikri
  • Design Cafe’den Son Oturma Odası Tasarımı

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir