Anasayfa » Kadın » İğne Oyası » İğne Oyası Modelleri » Havlu Kenarına ve Mevlüt Örtüsü İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Havlu Kenarına ve Mevlüt Örtüsü İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel ve özel iğne oyası modellerini sizler için hazırladık. Çok severek kullanacağınız iğne oyası modellerini yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Sade ve şık görünen bu iğne oyası modellerini yaparak özel ve günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz ve harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Gelin ve damat bohçalarına çok yakışacak iğne oyası modellerini dilediğiniz renk tonlarında hazırlayabilirsiniz. Havlu kenarını hazırlanan iğne oyası modelleri çeyizlik modellerdendir. Sizler de bu güzel iğne oyalarını yeni öğrenmiş olsanız bile kısa sürede kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri
Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri
Modası Geçmeyen Muhteşem Bebek Örgü Modelleri
Birbirinden Gösterişli İğne Oyası Modelleri Moda Oldu
Her Hanımın Baş Tacı Olacak Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Çiçekli ve Güzel İğne Oyası Örnekleri

Havlu kenarını hazırlanmış olan iğne oyası modeli çiçek model ve kaya model birlikte hazırlanmıştır. Sizler de bu harika modeli kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

Sade modellerin tercih edilen çeyizlik en güzel ve kullanışlı modeller olduğunu biliyoruz. Sizler de sade ve şık görünen bu havlu kenarına yapılmış iğne oyası örneğini yapabilir ve harika modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Renkli tülbent kenarına hazırlanmış olan iğne oyası modeli tülbent içindeki renklerden seçilerek hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel iğne oyası modelini kısa sürede yapıp bitirebilirsiniz.

Çiçekli şekilde hazırlanmış olan iğne oyası modelini sizler de tek renk tülbent kenarına tek renk iğne oyası seçerek yapabilirsiniz.

Kaliteli iplikler seçilerek hazırlanan iğne oyası modelleri duruşu güzel olan modellerdendir. Sizler de bu güzel modelleri yapabilir ve el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir