Anasayfa » Kadın » Tığ İşi » Tığ İşi Modelleri » Detayları ile Zor Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Detayları ile Zor Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar rengarenk yazma kenarını hazırlanmış olan en güzel tığ işi oya modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ oyaları tek renk yazma kenarına hazırlanıyor. Sizler de el emeği göz nuru hazırlayacağınız tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay modelleri eklerken pratik ve hızlı ilerlemesine özen gösterdik. Sizler de tarzınıza uygun hazırlayacağınız tığ oyalarını pratik şekilde yapıp bitirebilirsiniz. Oldukça güzel görünen tığ işi oya modelleri çeyizlerinize çok yakışacak çeyizlerinizin en gözde modellerini yaparak hediyelik olarak kayınvalidelerinize götürebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri
Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri
Modası Geçmeyen Muhteşem Bebek Örgü Modelleri
Birbirinden Gösterişli İğne Oyası Modelleri Moda Oldu
Her Hanımın Baş Tacı Olacak Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Sade Şık Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli model seven hanımların tercihi olan tığ oyaları arasında en çok satan modeli sizler için seçtik. Sizler de bu güzel modeli kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan motifli hazırlanmış olan tığ işi oya modelini sizler için seçtik. Sizler de bu güzel modelleri yaparak ortaya harika ürünler çıkarabilirsiniz.

Farklı model arayan kadınların tercihi olan tığ işi oya modeli detayları ile çok güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel tığ oyalarını tarzınıza uygun renkler seçerek hazırlayabilirsiniz.

Çiçekte hazırlanmış olan tığ işi oya modeli en güzel ve en yeni modellerdendir. Sizler de bu harika tığ oyalarını yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Renkli model seven kadınların tercihi olan tığ işi oya modeli rengarenk tasarlanmıştır. Sizler de bu güzel modeli hazırlayarak bütün kombinlerinizi uyum sağlayacak harika ürüne sahip olabilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir