Anasayfa » Kadın » İğne Oyası » İğne Oyası Modelleri » İğne Oyası Havlu Ve Yazma Modelleri

İğne Oyası Havlu Ve Yazma Modelleri

Hazırladığınız çeyizlerle düğün hazırlıklarınız hız kesmeden devam etsin. Sandığına eklediğiniz hiçbir havlunuz iğne oyası olmadan çeyizlerin arasına dizilmesin. Hatta sadece o değil yazmalarınızın da iğne oyasını özen göstererek yapmakta fayda var. Çünkü evlilik her kadın için özeldir, kusursuz olmalıdır. Çeyizinizi en iyi şekilde hazırlayıp düğününüzden yıllar sonra açıp baktığınızda bile gurur duyun iğne oyası işlerinizle. Şık iğne oyalarınızla herkesi çeyizinize hayran bırakın muhteşem görünen havlu kenarlarınızı da misafirlerinize sunmaktan çekinmeyin. Peki bu çeyizlerin olmazsa olmaz parçalarından olan havlu ve yazma kenarlarının en güzelleri hangi modellerdir? Hadi gelin adayları koşun bakalım.

20 TANE FOTOĞRAFLI İĞNE OYASI MODELLERİ 2023

İğne oyası yazma kenarları verilen emeğin kokusudur, senelerdir el emeği göz nuru bu iğne oyaları farklı şekillerde karşımıza çıkar. Havlu kenarına da güzelce işleriz.

Kelebek motifli iğne oyası gündelik kullanmaya işlediğimiz yazmalarda değil de daha çok özel gün yazmalarına işleriz.

İşlediğiniz iğne oyaları eltinize, görümcenize, kaynananıza ya da annenize güzel küçük hediyeler olabilir. Evdeki boş vakitlerinizi en yararlı şekilde değerlendirin. Diğer modeller sayfamın geri kalanında tek tek inceleyip fikir edinin.

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir