Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Miniklerimize Yelek ve Battaniye Örgü Modelleri Çok Yakışacak 2024 – 2025

Miniklerimize Yelek ve Battaniye Örgü Modelleri Çok Yakışacak 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar bebekleriniz için hazırlayacağınız birbirinden güzel yelek ve battaniye örgü modellerini bugün sizlerle buluşturuyoruz. Kış aylarının en çok tercih edilenleri arasında yer alan yelek örgü modelleri rengarenk ya da tek renk yapılabilirsiniz. Seçeceğiniz renkleri dilediğiniz ipliklerle hazırlayabilirsiniz. Kaliteli iplikler seçerek oldukça güzel görünen örgüleri hazırlayabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin ve acemilerin yapabileceği kadar kolay olan bu güzel örgü modellerini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Tarzınıza uygun seçeceğiniz yelek örgü modellerini ponpon ve çiçek detayları ile süsleyebilirsiniz. En çok tercih edilenler arasında yer alan battaniye örgü modelleri de hamile annelerin ve yeni doğum yapmış annelerin en çok tercih ettikleri arasında yer alıyor. Kış aylarının kurtarıcısı olan bu güzel battaniye örgü modelleri sizler de seçerek pratik şekilde bitirebilirsiniz. Hadi birlikte en kolay yapılan örgüleri detaylı şekilde inceleyelim.

Olay Olan Ağır İğne Oyası Modelleri
Annelerin El Emeği Hafif Tığ İşi Oya Modelleri
İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri
Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri
Modası Geçmeyen Muhteşem Bebek Örgü Modelleri

Kolay Örgü Modelleri

Görselde yer alan yıldız model hazırlanmış olan battaniye örgü modeli en güzel ve en kolay modellerdendir.

Çok kullanışlı olan bebeklerinizi severek kullanacağı battaniye örgü modeli yeni doğan bebekler için oldukça uygundur.

Farklı figürler ile hazırlanmış olan battaniye örgü modeli gri renk tercih edip tek renk yapılmıştır. Sizler de bu battaniye örgü modelini rengarenk de yapabilirsiniz.

El emeğini yoğun olarak kullanıldığı battaniye örgü modeli siyah beyaz tercih edilmiştir. Hem kız hem erkek bebekleriniz için kalpli battaniye örgülerini yapabilirsiniz.

Hızlı ilerleyen battaniye örgü modeli en güzel modeller arasındadır. YouTube ve Instagram’ın gözde modelini sizler de tasarlayarak sayfalarınızı ekleyebilirsiniz.

Farklı Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir