Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Örgü Battaniye Modelleri 2023

Örgü Battaniye Modelleri 2023

Evde işlerinizi bitirdikten sonra kalan boş vaktinizi sıkılarak mı geçiriyorsunuz? Peki bir kaç yumak iple çok kullanışlı şeyler yapmayı hiç düşündünüz mü? Neden güzel bir örgü battaniye yapıp yatak odanızın havasını değiştirmiyorsunuz? Hem yatak odanızda hem oturma odanızda koltukların üzerine örtmek hem de çocuk odasında kullanmak için bir kaç size özgü tasarımlı örgü battaniye yapmak hiç de zor değil. Evli hanımların gözdesi, bir kaç yıldır yeniden modaya eşlik eden ve evin havasını değiştiren bu örgü battaniyelerin bazı bölgelerde evdeki huzur anlamına da geldiğini biliyor muydunuz? Bu yüzden renk seçimine dikkat edilmelidir. Asırlardır ev hanımlarının tığ işi ile uğraşarak özenle tasarladıkları el emeği örgü battaniyeleri her dönemde rahatlıkla kullanılabilir. Kızınızın çeyizine de uyum sağlayacağını düşündüğümüz örgü battaniyeler ağırlığı bakımından diğer tüylü battaniyelere göre daha hafif ve temizliği de oldukça kolaydır; çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir, kurutma işlemi ise asarak değil, düz bir zemine sererek yapılmalıdır.

Bir kaç tane örgü battaniye modellerini sizinle paylaşmak istiyorum.

EN GÜZEL ÖRGÜ BATTANİYE MODELLERİ 2023

Yatak odanıza renk katan cıvıl cıvıl örgü battaniyeler hem hesaplı hem boş zamanlarınızı doldurmak için birebir. Eğer boş vaktim olmuyor yapmak için diyorsanız üzülmeyin satın alıp uzun süre eskimeden kullanabilirsiniz. Eminim dokusu uyurken sizi kendine hayran bırakacak.

Oturma odanızda kendinize ayırdığınız dinlenme zamanlarınızda rengarenk örgü battaniyeniz yanınızda olsun. Diğer örgü battaniye modelleri de sayfamızın alt kısmında yer almaktadır.

Post navigation

  • Bunları okuyup gördükten sonra insanın battaniye öresi geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir