Örgü Şal Modelleri 2023

Soğuk kış günlerinde bayanların seve seve kullandıkları bir kombin parçasıdır şallar ve sadece kadınların kullanmasıyla kalmaz çocuklarınız için de pratik bir soğuktan korunma yoludur. Bu şalların çok çeşidi vardır, panço veya fular olarak da bilinir. Panço daha çok tüm bedeni kapatıp soğuğa karşı kullanılır fular ise sadece boynu soğuğa karşı korumak veya daha estetik bir görünüm sağlamak için kullanılır. Genellikle omuz üzerine salaş bir şekilde giyilirse de baş örtüsü olarak da kullanılabilir. Bedenin üst kısmı ve kolların bir bölümünü örter. giyimi ve kullanımı kolay olan bu şalların bir de örgülü modelleri vardır. Örgü yapım aşamasında çok daha zahmetli olsa da bitişinde görsel bir şölen sunar müşterilerine. Dokusu oldukça yumuşak ve kalındır.

İŞTE EN GÜZEL ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ 2023

Daha sade sevenler için bu tarz örgü şallar tercih edilebilir.

Soğuk günlerde gayet kullanışlı hem kalın hem kapüşonlu hoş örgü şalları da gardırobunuzdan eksik etmemeniz çok işinize yarar hanımlar.

Ve evinizin neşesi çocuklarınız için şirin mi şirin örgü şal modelleri.

Ve bu da yukarıda bahsettiğim örgü fulara bir örnektir .

Örgü şallar ponpon veya boncuklar ile de süslenebilir. Daha sevimli görünen bu örgü şallar da çok tercih edilir

Renk aşığı bayanlar için tasarlanmış gökkuşağı örgü şal modeli.

Ve bu şekilde boncuklu şallar da kombinize ışıltı katar. Daha fazla örgü şal modelleri için aşağıdaki resimlere de göz gezdirebilirsiniz.

sarı ve tonlarını beğenenler için hoş bir şal modeli daha.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir