Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Yeni Anne Olacak Kadınlara En Yeni Bebek Örgü Modelleri 2024 – 2025

Yeni Anne Olacak Kadınlara En Yeni Bebek Örgü Modelleri 2024 – 2025

Yeni annelerin vazgeçilmezi olan en güzel ve en yeni örgü modellerini bugün sizlerle buluşturuyoruz. Bebekleriniz için hazırlayacağınız örgü modellerini tarzınıza uygun renkler seçerek tasarlayabilirsiniz. Hem kız hem de erkek bebek için hazırlanmış olan örgüleri sizler de pratik şekilde yapabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay olan örgüleri hazırlarken gösterişli olmalarını özen gösterdik. Hem kız hem de erkek bebekleriniz için gri sarı krem renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Çiçek ve boncuk detayları ile hazırlayacağınız örgü modellerini yaparak Instagram sayfalarınıza da ekleyebilirsiniz. YouTube ve Instagram’ın en sevilen modelleri arasında yer alan örgüler takım halinde hazırlanmıştır. Sizler de set haline getireceğiniz örgüleri yapabilir ve sayfalarınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri
Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri
Modası Geçmeyen Muhteşem Bebek Örgü Modelleri
Birbirinden Gösterişli İğne Oyası Modelleri Moda Oldu
Her Hanımın Baş Tacı Olacak Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli Örgü Modelleri

Görselde yer alan ceket örgü modeli kız bebek için tasarlanmıştır. Pembe ve gri renk hazırlanmış olan ceket örgülerini sizler de yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Set halinde hazırlanmış olan örgü modeli ceket şapka atkı halinde hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel örgüleri kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Battaniye örgü modeli amigurumi örgü modelleri ile birlikte hazırlanmıştır. Set halinde hazırlanmış olan örgü modeli yeni doğum yapan annelerinden çok tercih ettikleri arasındadır.

Görselde yer alan emzik askılığı ve amigurumi dişlik örgü modeli en çok tercih edilen modellerdendir. Kullanılan renkler ise hem kısa hem erkek bebek için kullanılabilir.

En Yeni ve Kolay Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir