Aile ile Noel: Kolay ve Zarif DIY Noel Süsleri

Bu Noel’de yaratıcılığınızı konuşturun ve bu kendin yap yılbaşı dekorasyon fikirleriyle evinizi mutlu etmenin yollarını bulun.

“Belki de Noel, diye düşündü, bir mağazadan gelmiyordur. Belki Noel… belki… biraz daha fazla şey ifade ediyordur!” – Theodor Seuss Geisel, Grinch Noel’i Nasıl Çaldı? Dr. Seuss daha haklı olamazdı. Hayır, mükemmel Noel’i bir mağazada bulamazsınız. Fabrika yapımı süslerde kalp ya da ruh yoktur. Hazır ürünler çok demode – genel ve sıkıcı. Eviniz ve ağacınız için kendin yap Noel süsleri ile bu Noel’e biraz daha fazla şeker ve baharat ekleyin.

Kendinizi yaratıcı bir tip olarak görmüyor musunuz? Endişelenmeyin! Arkadaşlarınızı ve ailenizi hayranlık içinde bırakacak çarpıcı DIY Noel dekorasyon fikirleri yaratmak için bir dizi kolay ve eğlenceli fikrimiz var. Dekorunuzun güzelliğinden ödün vermeden, bu kendin yap yılbaşı süsleri size para tasarrufu da sağlayacaktır. İşte bu Noel’de evinizi canlandıracak ve bir sonraki seviyeye taşıyacak en kolay DIY yılbaşı dekorasyon fikirlerimiz.

Kolay Kendin Yap Yılbaşı Süsleri: Renk Katacak Bir Çelenk!

Evin dışında güzel bir çelenk sıcak ve davetkar görünür. Geleneği bozun ve bu yıl evde çarpıcı bir el yapımı çelenk yapın. İster inanın ister inanmayın, bu çelenk makarna ile yapılıyor! Tek ihtiyacınız olan bir kağıt tabak, yapıştırıcı, sprey boya ve biraz farfalle makarna! Kurdeleler ve çam kozalakları ile süsleyebilirsiniz. Komşularınızın kıskançlığını kazanacağınızdan emin olabilirsiniz!

Easy DIY christmas decorations for the front door with a paper plate
Ön kapı için kolay DIY Noel süsleri
Modular interiors by DesignCafe: 20% OFF

DIY Noel Süslemeleri: Bir Açıklama Yapmak İçin Ev Yapımı Noel Ağacı

Gerçekten cesur bir açıklama yapmak istiyorsanız, geleneksel köknar veya çamı bir kenara bırakın ve bu yıl kendi Noel ağacınızı yapın. Bu yapımı kolay ağaç aynı anda hem şık hem de rustik görünüyor. İhtiyacınız olan tek şey hurda tahta parçaları veya farklı uzunluklarda küçük ahşap dübeller ve bunları birbirine yapıştırmak için sıcak tutkal tabancası. Büyük fiyonklar, diğer el yapımı biblolar ve bir dizi peri ışığıyla süsleyin. Ve işte! Kendi tasarım Noel ağacınız oldu!

DIY christmas tree made of scrap wood to make a statementDIY christmas tree made of scrap wood to make a statement
Hurda ahşap parçalarıyla yapılmış bir DIY Noel ağacı

Zamanı Kısa Olanlar İçin Şık Noel Dekoru

Eğer yüksek bir ağacı süslemek için fazla zamanınız yoksa ya da yer sıkıntısı çekiyorsanız, bunun yerine bu sade DIY Noel ağacını deneyin. Bir dalı sprey boyayla boyayın ve cam bir kavanoz ya da vazo içine yerleştirin. Birkaç Noel biblosuyla süsleyin – burada sadelik önemlidir. Şık ve modaya uygun.

DIY christmas decoration for small living space for an elegant lookDIY christmas decoration for small living space for an elegant look
Küçük alanlar için basit ama zarif bir yılbaşı dekoru

DIY Kokulu Mumlarla Yılbaşı Dekorasyon Fikirleri

Bu bayramda cam ya da gümüş şamdanlarınızı ortaya çıkarmanıza gerek yok. Bir adak mumunun etrafına yapıştırılmış tarçın çubuklarıyla, sevimli küçük bir dantel parçası veya kurdeleyle sarılmış kendi büyüleyici rustik şamdanlarınızı yapın. Bunları çam kozalakları ve biraz yeşillikle daha da süsleyebilirsiniz. Bunları yapmak kolaydır ve tarçının sıcak ceviz aroması evinizi Noel’in güzel kokusuyla dolduracaktır.

DIY christmas decoration with scented candles for simplistic and graceful lookDIY christmas decoration with scented candles for simplistic and graceful look
Noel dekorasyon fikirleri: DIY mumluklar

Şenlikli Bir Hava İçin Eğlenceli DIY Asma Noel Süsleri

Keçe Eğlencelidir: Plastik çanlara, süslere ve cicili bicili şeylere hayır deyin ve bu yıl bunun yerine kendi Noel ağacı süslerinizi yapın. Keçe ile çalışmak kolaydır ve kendin yap becerilerinizin izin verdiği ölçüde ileri gidebilirsiniz. Kesebilir, yapıştırabilir, dikebilir ve süsleyebilirsiniz (ya da süslemeyebilirsiniz) – parlak renkli keçelerle yaptığınız her şey şenlikli, sevimli ve eğlenceli görünecektir! Ağaçlar, kardan adamlar, baston şekerler, kalpler, yıldızlar… Olasılıklar sonsuzdur.

DIY hanging christmas decoration for a festive vibeDIY hanging christmas decoration for a festive vibe
DIY asma Noel süsleri neşeli ve sevimli
Affordable designer home interiors with 20% more space

Şu Kurabiyeleri Asın: Tuzlu hamurdan veya zencefilli kurabiyelerden yapılan süslemeler tüm aile için süper eğlenceli bir tatil aktivitesi oluşturur. Bunları yapmanın size sağlayacağı ek avantajdan bahsetmeye bile gerek yok! Kurabiye kesicilerle yaratıcılığınızı konuşturun ve kendinize neşeli süsler hazırlayın.

Hard-baked cookies as DIY christmas decoration for a creative lookHard-baked cookies as DIY christmas decoration for a creative look
DIY Noel süsleri olarak sert pişmiş kurabiyeler

Narenciye ile Yılbaşı Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Mandalinalı Noel Baba: Bu sevimli kardan adamı yapmak daha kolay olamazdı – birkaç mandalina, biraz baharat ve şapka ve atkı için küçük kumaş parçaları! Onu sehpanızın ortasına yerleştirin ya da şömine rafınız için bütün bir aile yapın!

DIY tangerine santa christmas decoration for a cute lookDIY tangerine santa christmas decoration for a cute look
DIY Noel dekoru daha sevimli olabilir mi?!

Narenciye ve Karanfil: Karanfil ile süslenmiş portakallar sevimli küçük çay ışığı tutucuları oluşturur. DIY Noel ev dekorunun bir parçası olarak buraya ve oraya gelişigüzel yerleştirilebilirler.

DIY oranges garnished with cloves as DIY christmas decorationDIY oranges garnished with cloves as DIY christmas decoration
Evinizi ilahi bir aroma ile dolduracak DIY Noel Ev Dekorasyonu

Çarpıcı Kendin Yap Yılbaşı Masa Süsleri: Makarna Koni Ağaçları

Bu küçük makarna kozalağı ağaçları Noel şenlikleriniz için güzel bir odak noktası oluşturacaktır. Yine, yapımı inanılmaz derecede basit ve yine de oldukça zarif görünüyorlar. İhtiyacınız olan tek şey bir kağıt külah, makarna, sprey boya ve yapıştırıcı. Bunları rulo haline getirilmiş altın tel topları veya boncuklar ve fiyonklarla süsleyebilirsiniz.

Design the home of your dreams!

DIY Noel Işık Dekorasyon Fikirleri: Süslü Mason Kavanozlar

Bir kurdele, dantel, çam kozalakları ve birkaç dal yeşille basitçe süslenmiş bu sade kavanozlar, pencere pervazına ya da yan sehpaya hoş bir ek olabilir. Evin herhangi bir köşesini aydınlatmak için ucuz ama büyüleyici lambalar görevi görürler. Çay ışıklarının ya da mumların altına biraz Epsom tuzu koyarak karlı bir etki yaratabilirsiniz!

DIY christmas light decoration with mason jarsDIY christmas light decoration with mason jars
DIY Noel ışığı dekorasyon fikirleri için dekore edilmiş cam kavanozlar

DIY Çiftlik Evi Noel Dekor Fikirleri: Kendi Sahte Şöminenizi Yapın

Şömineniz yok mu? Sorun değil! Farklı büyüklükteki sütun mumları sıralar halinde yerleştirerek kendi sahte şöminenizi oluşturun. Ocaktan yayılan sıcaklığı tam anlamıyla hissedeceksiniz – gerçek olana ustaca ve zarif bir dokunuş!

Burada Kim Kurnaz? – DIY Origami Yılbaşı Süsleri

Çocuklarınızla birlikte onları tatil havasına sokacak bir proje yapmak istiyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Bu sevimli ve kolay karton ve origami rulo figürleri onları hem meşgul edecek hem de mutlu edecek! İhtiyacınız olan tek şey karton rulolar, origami kağıdı, boya ve biraz hayal gücü!

DIY christmas decoration with origami paper, cardboard rolls and paintDIY christmas decoration with origami paper, cardboard rolls and paint
Çocuklar için DIY origami yılbaşı süsleri

Noel, aile ile kaliteli zaman geçirme mevsimidir. Bunu yapmanın el ele verip evinizi ve ocağınızı süslemek için kendi süslemelerinizi yaratmaktan daha iyi bir yolu var mı? Çalışmaya başlamanın ve Jingle Bells’i çalmanın zamanı geldi! Dekorunuza biraz da kendi karakterinizi katın ve Noel’in büyüsünün gözlerinizin önüne serildiğini görün.

Do you want a dream home with interiors that last a lifetime

Kendin Yap Noel Dekorasyon Fikirleri Hakkında SSS

Ev için bazı kolay DIY Noel dekorasyon fikirleri nelerdir?
Makarna çelenkler, ev yapımı Noel ağaçları, tarçın çubukları kullanarak süslü mumlar, şenlikli keçe süsler ve mandalina, portakal veya karanfil ile ev yapımı süslemeler gibi çok sayıda basit ama keyifli DIY Noel dekorasyon fikirleri vardır.

Kendin yap Noel süsleri için hangi malzeme ve araçlara ihtiyacım var?
Malzemeler projeye göre değişir. Tutkal tabancası, makas, sprey boya, kurdeleler ve şenlikli süsler gibi temel araçlar genellikle birçok proje için kullanışlıdır. Makarna kozalağı ağaçları, narenciye kokulu süslemeler veya origami süsler yapabilirsiniz.

Bazı çevre dostu DIY Noel dekorasyon fikirleri nelerdir?
Çeşitli çevre dostu seçenekler arasında ahşap artıkları, kağıt gibi geri dönüştürülebilir malzemelerden veya çam kozalakları, dallar ve turunçgiller gibi doğal unsurlardan yapılmış ev yapımı süslemeler yer alır. Evdeki eşyalardan süslemeler oluşturabilir, atıkları azaltabilir ve sürdürülebilirliği benimseyebilirsiniz.

Çocuklarımla birlikte yapabileceğim çocuk dostu DIY Noel süsleri nelerdir?
Karton rulolar, origami kağıdı ve boya kullanarak origami Noel figürleri yaparak çocuklarınızı eğlenceli el işi aktivitelerine dahil edin. Diğer çocuk dostu projeler arasında tuzlu hamur süsleri veya kurabiye kesicileri ve fırınlamayı içeren kurabiye süsleri yer alır. Bu aktiviteler dekorunuzu güzelleştirir ve ailenizle birlikte değerli anılar yaratır.

Keşfedin, Hakkında Daha Fazla Bilgi

  • Eviniz için Noel Dekorasyon Fikirleri
  • Evinizi Noel’in Renkleriyle Süsleyin
  • Noel Duvar Dekoru Fikirleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir