Beyaz Duvarlara Hangi Renk Perdeler Gider?

Beyaz duvarların monotonluğunu bu şık perdelerle kırın.

Tamamen beyaza boyanmış bir evin cazibesi asla azalmaz. Beyaz, her büyüklükteki ev için rahatlatıcı bir fon oluşturur ve ilk görüşten itibaren ev sahiplerini ve misafirleri her zaman sakinleştirir. Özünde, beyaz duvarlar harika bir tuval olarak çalışabilir. Ancak, çoğu zaman sadeliği çok sıkıcı olabilir. Bu nedenle, ister açık ister koyu olsun, sayısız renk patlamasıyla tamamlamanız ve bir denge kurmanız gerekir. Bize güvenin, beyaz salonlar için perde bulmak roket bilimi değildir. Tüm önerilerimizle sizi bu konuda destekliyoruz.

Beyaz Duvarlara Hangi Renk Perdeler Yakışır?

Parlak bir denge kurmak ve evinizde güzel bir kontrast yaratmak istiyorsanız, canlı veya sıcak tonlu perdeler kullanabilirsiniz. Beyaz renkli duvarlarla gerçekten iyi giderler. Renkli perdeler ışığı görkemli bir şekilde dağıtırken evinizde sinematik bir ruh hali uyandırır. Beyaz oturma odanız için çeşitli canlı perdeler arasından seçim yapabilir ve hayallerinizdeki ortamı yaratabilirsiniz. Ayrıca, biraz çeşitlilik katmak için yaz, kış ve muson mevsimi için farklı renklerde perdeler seçebilir ve bu şekilde asla sıkıcı bir mevsim geçirmeyebilirsiniz!

Curtain colors for white walls for your home to pair with white halls
Canlı renklerden ince renklere kadar beyaz salonlarla eşleştirebileceğiniz sayısız perde seçeneği var
Home interiors by DesignCafe: 18% OFF

İşte beyaz duvarlarla gerçekten iyi gideceğini düşündüğümüz favori perde renklerimizden birkaçı. Mutlaka göz atın.

Beyaz Duvarlı Beyaz ve Sarı Perdeler

Beyaz duvarlar üzerinde sarı perdelerin kombinasyonu tek kelimeyle gerçeküstüdür. Sarı perdelerin yazlık havası canlandırıcıdır ve kusursuz beyaz bir odayı kısa sürede kişisel kozanıza dönüştürür.

White and yellow curtains for white walls to make your home look sunny and tropicalWhite and yellow curtains for white walls to make your home look sunny and tropical
Evinizin güneşli ve tropikal görünmesi için sarı perdeleri tercih edin

Beyaz ve Siyah Perdeler Beyaz Duvarlarla İyi Gider

Göz yormayan ve rahatlık sağlayan siyah perdeler size her iki dünyanın da en iyisini sunar. Sofistike bir görünüm ve his arzuluyorsanız bunları seçmelisiniz. Ayrıca, ışığı güzel bir şekilde engelledikleri gerçeği, onları eve getirmek için yeterli bir nedendir.

White and black curtains go well curtains for white walls look elegant look absolutely elegant in an all-white roomWhite and black curtains go well curtains for white walls look elegant look absolutely elegant in an all-white room
Siyah perdeler bembeyaz bir odada kesinlikle zarif görünür

Beyaz ve Mavi

Kesinlikle rahatlatıcı bir oturma odası mı yaratmak istiyorsunuz? O zaman tüm paranızı beyaz duvarlar için mavi perdelere verin! Mavi perdeler sadece sizi sakinleştirmekle kalmaz, aynı zamanda evinizdeki her şeyi kapsayan beyazlara bir zen hissi katar.

White and blue curtains for white walls to add some tranquillity to a white roomWhite and blue curtains for white walls to add some tranquillity to a white room
Beyaz bir odaya biraz huzur katmak için mavi perdeler seçin

Beyaz ve Yeşil Perdeler Çok Şık

Yeşil yemyeşil bir renktir ve evinize taze bir enerji sızdırır. Eviniz için çeşitli tonlarda yeşil perdeler seçebilirsiniz. Açık veya koyu tonlarda olabilirler ve beyaz duvarlarla çevrili gençleştirici bir alan yaratmak için bunları kolayca eşleştirebilirsiniz.

White and green curtains for white walls add incredible energy to your homeWhite and green curtains for white walls add incredible energy to your home
Yeşil perdeler evinize inanılmaz bir enerji katar
Affordable designer home interiors with 20% more space

Beyaz ve Beyaz

Beyaz perdeler ve beyaz duvarlar, popüler görüşün aksine birbirleriyle kesinlikle iyi uyum sağlayabilir. Bu görkemli pencereler için tül veya düz perdeler seçin ve evinizi ne kadar zarif gösterdiğini kendiniz görün.

White curtains with white walls go really wellWhite curtains with white walls go really well
Beyaz perdeler beyaz duvarlarla da çok iyi gider

Beyaz ve Pembe

Pastel perdeler ve beyaz duvarlar cennette yapılmış bir eşleşme gibidir. Bembeyaz odanızı pembe perdelerle süsleyin ve nasıl kendinize ait diyebileceğiniz iddialı bir cennete dönüştüğünü görün. Daha fazla ayrıntı eklemek için çeşitli tekstillerle dokuları bir araya getirin.

Curtains for white walls and pink curtains bring in textures with various textilesCurtains for white walls and pink curtains bring in textures with various textiles
Beyaz duvarlar ve pembe perdeler sizi anında canlandırır

Beyaz ve Çok Renkli

Her zaman etrafınızda bir renk patlaması mı sevdiniz? O zaman çok renkli perdeleri tercih edin! Çocuk odası için kesinlikle harikadırlar ancak oturma odanız için canlı çiçekli perdelerle de idare edebilirsiniz. Düz beyaz duvarlar, canlı renkli perdelerle her gün canlanacaktır.

Multi-coloured curtains for white walls for your home which add more life and joyMulti-coloured curtains for white walls for your home which add more life and joy
Canlı perdeler bembeyaz bir odaya daha fazla hayat ve neşe katar

Beyaz duvarlar evinize nötr, ince bir tuval sağlar, bu da herhangi bir renkli perdenin onlarla iyi gideceği anlamına gelir. O halde, beyaz duvarlar için seçtiğimiz perde fikirlerimizle cesur, pastel ve ikonik bir ev yaratmaktan çekinmeyin! Ayrıca, perdenizin malzemesinin şeffaf, düz veya yarı saydam olması önemli değildir – bu türlerin tümü beyaz duvarlarda güzel bir fon oluşturacaktır.

Ve işte bu kadar! Eviniz için en iyi perde ve beyaz duvar kombinasyonunu seçin, böylece evinizi yaşamak için güzel bir alan haline getirebilirsiniz.

Beyaz duvarlı perdeler hakkında okumaktan keyif aldıysanız, Son Yatak Odası Pencere Perdesi Tasarım Fikirleri yazımıza da bir göz atın.

Beyaz Duvarlarla Kullanılacak Perdeler Hakkında SSS

1. Beyaz yerine odadaki mobilya veya aksesuarlarla uyumlu bir renkte perde seçebilir miyim?
Kesinlikle, beyaz seçmek yerine odadaki mobilya veya aksanlarla uyumlu perdeler tercih edebilirsiniz. Koordineli perde renkleri uyumlu ve ahenkli bir görünüm yaratacaktır.

2. Beyaz duvarlarla kontrast oluşturan perde renklerini seçmek için herhangi bir yönerge var mı?
Beyaz duvarlarla kontrast oluşturacak perde renklerini seçerken lacivert, kömür veya bordo gibi daha koyu tonları göz önünde bulundurun. Bu renkler görsel ilgi katabilir ve çarpıcı bir etki yaratabilir.

3. Hangi perde renkleri beyaz duvarlı bir odada dingin ve sakinleştirici bir atmosfer yaratmaya yardımcı olabilir?
Beyaz duvarlı bir odada dingin ve sakinleştirici bir atmosfer yaratmak için açık mavi, pastel yeşil veya lavanta gibi yumuşak perde renklerini seçin. Bu tonlar zen benzeri bir hava uyandırabilir ve rahatlamayı teşvik edebilir.

4. Beyaz duvarlı odalar için açık renkli perdeler ile daha koyu tonlar arasında nasıl karar verebilirim?
Beyaz duvarlı odalar için açık veya koyu perde tonları arasında karar vermek, istenen etkiye bağlıdır. Açık renkli perdeler açık ve havadar bir his verirken, koyu tonlar derinlik ve kontrast katabilir.

5. Hafif ve havadar bir his sağlamak için beyaz duvarlarla tül perdeler kullanabilir miyim?
Evet, tül perdeler hafif ve havadar bir ambiyans sağlamak için beyaz duvarları güzel bir şekilde tamamlayabilir. Mekana şık bir dokunuş katarken bol miktarda doğal ışığa izin verirler.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir