Anasayfa » Kadın » İğne Oyası » İğne Oyası Modelleri » Kendine Güvenen Kadınlara Ağır İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Kendine Güvenen Kadınlara Ağır İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar çok severek kullanacağınız en güzel ve en yeni iğne oyası modellerini bugün sizler için hazırladık. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyaları şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Farklı model sevenler için tasarlanmış olan iğne oyalarını yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Oldukça kolay ilerleyen iğne oyası örneklerini sizler de yapabilir ve çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlere çok yakışacak iğne oyası modelleri pratik şekilde yaparak en yeni ve en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

Can Alıcı Görüntüsü ile Tığ İşi Oya Modelleri
Birçok Hanım Bu Lif Örgü Modelleri Çeyizliklere Yapıyor
Havlu Kenarlarını Şenlendirecek Çok Yeni İğne Oyası Modelleri
Sipariş Üzerine Sipariş Aldıran Çok Değişik Tığ İşi Oya Modelleri
Çiçek Detayları Tasarlanan Örgü Modelleri

Kolay ve Güzel İğne Oyası Örnekleri

Sade model seven hanımların tercihi olan çıtı pıtı görünen iğne oyası modeli en yeni ve en güzel modellerdendir. Sizler de bu harika modelleri kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

Görselde yer alan en çok satan 2 modeli sizler için hazırladık. Sizler de bu güzel iğne oyalarını dilerseniz tek renk dilerseniz de renkli tülbent kenarına yapabilir ve satışa hazır hale getirebilirsiniz.

Tek renk yeşil tülbent kenarına hazırlanmış olan rengarenk tasarlanan iğne oyası modeli farklı model seven hanımların tercihleri arasında yer alıyor.

Ağır model seven hanımların tercihi olan iğne oyası modeli en yeni ve en güzel modellerdendir. Sizler de bu kolay modelleri yapabilirsiniz ve çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Pratik İğne Oyası Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir