Anasayfa » Düğün Planlama Rehberi » Düğün Teması ve Dekorasyonu » Gelin Masası Süslemesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Gelin masası süslemesinde dikkat edilmesi gerekenler

Gelin Masası Süslemesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün yapacak olan çiftlerimiz için son derece önemli olan gelin masası ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Gelin masası süslemesinde dikkat edilmesi gerekenler hakkında bütün detayları açıklayarak aklınızda oluşan soruların giderilmesini sağlamak istiyoruz.

Gelin Damat Masasında Mutlaka Bulunması Gerekenler

Özellikle çiftler için son derece önemli olan o gün ile alakalı en dikkat çekilmesi gereken yerin gelin damat masası olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de masa hazırlaması yapılırken mutlaka masanın görsel olarak dikkat çekici olması gerekmektedir. Özellikle de masa örtüsünün salon ile uyum içerisinde olması son derece önemlidir. Gelin ve damadın çok fazla oturmayacağı bir masa olmasa da görsel olarak oldukça başarılı hazırlanması gerekir.

Öncelikli olarak masa üzerinde yer alan şamdanların salon içerisinde yer alan şamdanlardan farklı olması gerekmektedir. Aynı zamanda masa üzerinde yer alan çiçeklerin canlı ve dolgun renklerden seçilmesi de gerekmektedir. Masa üzerinde bulunması gereken diğer aksesuarlardan mumun özellikle LED mum olmasına dikkat ediniz. Özellikle gelinin masaya oturması sırasında diğer mumların son derece tehlikeli olması bir aksiliğin önüne geçilmesini sağlayacaktır. Bu yüzden de LED mum tercih etmeniz gerekmektedir.

Gelin masası süslemesinde dikkat edilmesi gerekenler arasında masa üzerinde bol miktarda su ve peçete bulunmasını da dikkat ediniz. Düğün içerisinde en aktif olacak kişilerin sizler olması zaman zaman bu envanterlere ihtiyaç duymanıza neden olacaktır. Bu dediklerimize özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda gelin ve damat masasının üzerinde çok fazla kalabalık edecek detaylarlın bulunmaması da sizlerin rahat etmesine yardımcı olacak detaylar arasındadır. Bu yüzden de belirttiğimiz aksesuarlar dışında çok fazla bir şey bulundurmamaya dikkat ediniz.

Post navigation

  • Gelin masası suslemesinde masa örtüsünün salonla uyumlu olması gerekir bence. Bolbol çiçek de süslemeye eklenerek renkli ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz

  • Masada büyük boy yapay çiçek olmamasına özen göstermeli insanlar çiçekten dolayı gelin ve damadı göremiyorlar. Bunun haricinde fotoğraf çekimlerini düşünecek olursak bence gösterişli süsler kullanılabilir.

  • Gelin masası süslemesi yaparken renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Düğünün renk paletine uygun aksesuarlar seçerek masanızın daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Düğününüze böylelikle renk katmış olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir