Tığ İşi Lif Modelleri

Yıl olmuş 2023 fiyatlar uçmuş ve bu zamanda her şeye para vermek biraz can sıkıcı. Biz de düşündük ki bari banyo liflerinizi en kolay yoldan uygun fiyata yapın. Hem çeyize koymaya hem evde kullanmaya ve tabi misafirleri de unutmadan kendi elinizde liflerinizi yapabilirsiniz. Birçok lif yapımı videolarında da gördüğünüz gibi yapımı oldukça basit bu lifleri güzelce süsleyebilirsiniz. Lif yapımına başlamadan önce de seçtiğiniz ip yumaklarına dikkat etmeniz gerekir. Bazı ip yumakları simli olduklarından vücutta kaşıntıya ya da tahrişe yol açabilir. Aileniz için en iyisini seçin. Lif örneği arayan bayanlar için titizlikle seçmiş olduğum çok sayıda bu modellerin resimlerini paylaşıyorum. Hemen sayfayı aşağıya kaydırın ve sizin için güzel fikirler seçin.

ÖZENLE SEÇİLMİŞ TIĞ İŞİ LİF MODELLERİ

Lifinizi abartısız şekilde boncuklarla süsleyebilirsiniz. Fakat fazla boncuk lifin sadece çeyizde güzel görünmesini sağlar , kullanışlı olmaz.

Banyo liflerinin en güzel özelliği fazla köpürmesidir ve bunu da üzerine eklenen kabartma desenler sağlar örneğin yukarıdaki resim gibi, çiçekler köpüğün artmasını sağlar ve duşunuzu daha eğlenceli hale getirir.

Sadece oval değil kare şekillerinde de lifler hoş görünüme sahiptir. Lif renklerini seçmede özgürsünüz bu yüzden dilediğiniz renk yumakla başlayabilirsiniz. diğer lif çeşitlerine de göz atmayı unutmayın.

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir