Anasayfa » Gelin Rehberi » Bakım ve Diyet » Burçlara Göre Gelinler

Burçlara Göre Gelinler

İnsanları tanımanın bin türlü yolu var, eskilerin deneyimine göre birini tanımanın en güzel yolu o kişi ile yaşamak ya da yolculuk yapmakmış. Bize göre insanları özellikle de gelin adaylarını tanımanın ise eğlenceli bir yolu daha var: Burçlara göre gelinler! Hangi burcun gelini nasıl oluyor ve tercihlerini ne yönde merak ediyorsanız satırlara göz gezdirmeye devam edin.

Burçlara Göre Gelinler

Koç Burcu

Koç burcu kendi ayakları üzerinde durabilen, enerjisi yüksek ve cesurdur. Eğer bir koç burcu geliniyseniz ve evlenmeye karar verdiyseniz muhtemelen hayatınızdaki kişi başınızı döndürmüş olmalı. Özgürlüğüne düşkün ve yaşamak için başka birine ihtiyaç duymayan koçları aksi halde kimse kolay kolay nikah masasına oturtamaz. Koç burcu gelinlerimizin cömert ve eli açık olduklarını belirtebiliriz. Bu nedenle düğün harcamaları ya da düğüne dair alışverişlerde çok fazla para hesabı yapmayacaklardır. Gösterişli ve sıra dışı şeyleri seven koç burcu gelin adaylarımızı ise çoğu kişinin giymeye cesaret edemeyeceği seksi ve gösterişli bir gelinliğin içinde ışıl ışıl parlarken görmeniz çok olası.

Boğa Burcu

Doğal, samimi, açık sözlü ve dürüst olan boğa burçları ile anlaşmak ve geçinmek son derece kolaydır ancak tabiri caizse damarına basılmadığı sürece… Sinirlendiğinde gözünden alevler fışkırabilir. Düğün hazırlıkları sürecinde ve bütçe hesaplamalarında makul ve mantıklı davranacak olan boğa burcu gelin adaylarımızın, merhametli ve sabırlı olduklarını da belirtelim. Onlar için önemli olan sevgi ve sadakat ilişkisi içerisinde sıcak bir yuvaya sahip olmaktır. Gösteriş ve şaşaadan uzak, geleneksel değerler çerçevesinde bir düğün tercih ederler. Klasik bir gelinlik içerisinde, masum ve çekici bir görünüm ile mutluluktan parlayarak; mihraba doğru yürüyen gelin adayımızın boğa burcu olduğunu tahmin edebilirsiniz.

İkizler Burcu

İkizler burcu iseniz ve nikah masasına doğru yol alıyorsanız; hayatınızın aşkı ile tanışmış olmalısınız. Yine de gözleriniz çapkınlık yapmaya devam ediyordur. Neşeli, hayat dolu, kıpır kıpır ve eğlenceli bir gelin adayı olan ikizler burcu ile evlenecek damat adaylarımızın ise hem şanslı hem de şanssız olduklarını söyleyebiliriz. Bir kere bu kadından sıkılmanız pek olası değil bu şanslı olduğunuz taraf, şanssız olduğunuz taraf ise kendisi tam bir aşk kadını ve flörtöz. Bu yüzden ikizler burcu gelin adayımızdan ilginin eksik olmaması gerekir. İkizler burcu gelin adaylarımız bu enerjik yapılarını düğün törenlerine ve gelinlik seçimlerine de yansıtırlar. Eğlenceli ve renkli bir kır düğününde rahat fakat hareketli detaylara sahip bir gelinlik içerisinde; davetlilere el sallarken, kahkahalar atıp, ilginç dans figürleri yaparken gördüğünüz bir gelin adayı var ise ikizler burcu olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Eğer yengeç burcuna sahip bir gelin adayı iseniz; hayatınızdaki erkeğin çok şanslı olduğunu belirtebiliriz. Mükemmel bir ev sahibesi, harika bir anne, muhteşem bir aşçı, eğlenceli bir partner; hepsi sizsiniz. Yengeç burcu gelin adaylarımızın biraz çekingen bir yapıları olabilir ancak ortama ve insanlara alıştıklarında çok sıcak kanlılardır. Düğün hazırlıkları sürecinde yengeç burcu gelin adaylarımıza biraz daha hassas davranmakta fayda var. Kendisi biraz kırılgan bir yapıya sahiptir. Herkese karşı özenli ve hassas davrandığından aynı özeni haklı olarak kendisi için de bekler. Yengeç burcu gelin adaylarımızın hayal dünyaları da oldukça geniştir. Prenseslere layık bir düğün töreni ve gelinlik ile evlenebilecekleri gibi sade bir nikah töreni ve nikah elbisesi de tercih edebilirler.

Aslan Burcu

Doğal bir çekicilik ve sempati ile dünyaya gelen aslan burcu gelin adaylarımızın; bu çekiciliklerinin farkında olduklarını belirtebiliriz. Akıllı, zarif, cömert bir yapıya sahip olan aslan burçları lüksü ve gösterişi severler. Bunu insanların gözüne sokarak değil öyle doğal bir şekilde gerçekleştirirler ki karşılarındaki kişilerde zaten buna layık oldukları düşüncesini uyandırırlar. Aslan burcu gelin adaylarının yüksek bütçeli düğünler planlayacaklarını ve davetlilerin zaman zaman ağızlarının bir karış açık kalacağını da ekleyelim. Gösterişli, çekici ve kendinden emin bir gelin adayımı gördünüz? Evet evet kendisi aslan burcu. Gelinliklerinin ise sıradanlıktan uzak, muhtemelen özel dikim ve kusursuz görüneceğini söyleyebiliriz.

Başak Burcu

Pratik zekalı ve romantik bir yapıya sahip başak burcu gelin adaylarımızın düğüne dair her sürece titizlikle yaklaşacaklarını belirtelim. Onlar için her detay önemlidir, küçük kusurların gözünden kaçmasının ihtimali yoktur. Başak burcuna sahip gelin adayımızın düğün töreni planlandığı gibi mükemmel olmalı, gelinliği de en ufak bir kusur dahi barındırmamalıdır. Tüm bunların yanında harika bir eş adayı olan başak burcu gelin adaylarımız hayatındaki kişilere derin bir sevdi ve sadakat ile bağlıdırlar.  

Terazi Burcu

Naif, duygulu, ince zevkleri olan ve sevgi dolu terazi burçlarının etraflarına neşe ve ışık saçtığını belirtebiliriz. Mantıklı, dengeli ve ince düşünceli terazi burcu gelin adaylarımızın genellikle haklı olduklarını ifade edelim. Tartıştığınızda ise kendinizi terazi burcu gelin adayı ile aynı fikirde bulabilirsiniz. Düğün planlamaları ve alışverişlerine dair süreçlerde; terazi burçlarının elit zevkler çerçevesinde seçim yapacaklarını ve parayı çok dert etmeyeceklerini söyleyebiliriz. Düğün gününde terazi burcu gelin adaylarımız; adeta bir zarafet timsali gibi ışıldayacaklardır.

Akrep Burcu

Yaşama tutku ile bağlı akrep burcu gelin adaylarımızın aynı tutku ile ilişki yaşadıklarını da belirtebiliriz. Renkli, gizemli ve çekici akrep burcu gelin adaylarımız; bir an mesafeli ve soğuk iken başka bir an samimi ve sıcak kanlıdır. İnsanlar konusunda seçici olan akrep burcu gelin adaylarımızın; kayınvalide ve görümcelerinin bir miktar zorlanabileceğini eğer gelin adayımız onlardan hoşlanmadı ise kolay kolay hayatına dahil etmeyecektir. Dikkat çekici ve farklı bir konsept ile dünya evine girmeyi tercih edecek olan akrep burcu gelin adaylarımızın; seksi bir gelinlik giyeceğini de ekleyelim.

Yay Burcu

Özgürlüğüne düşkün, idealist ve dürüst bir yapıya sahip olan yay burcu gelin adayımızın ciddi bir ilişki içerisinde olması için; ayaklarının yerden kesilmiş olması gerekir. İlişki yaşamaya başladıklarında ise sevgi dolu ve sadık bir eş olabilirler. Yay burcu gelin adaylarımızın, ev işlerinde ve yemek yapmak konusunda çok becerikli oldukları söyleyemeyiz ancak bunun için gayret göstereceklerini belirtebiliriz. Paraya çok kıymet vermeyen yay burcu gelin adaylarımızın düğün harcamaları ve alışverişine dair süreçlerde kesenin ağzını açık tutacaklarını söyleyelim. Rahat ve geleneksellikten uzak bir gelinlik tercihi yapmış bir gelin adayı görürseniz onun yay burcu olduğunu düşünebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Geleneklere bağlı, zarif ve naif bir gelin adayı olan oğlak burçları; zaman zaman inatçı ve müşfik olabilirler. Duygusal bir yapıları vardır ve genellikle sanatsal faaliyetlerden hoşlanırlar. Ailesine bağlı olan oğlan burçları aynı zamanda müstakbel eşinin ailesine de aynı bağlılığı ve saygıyı da gösterecektir. Para harcamaktan çekinmeyen ama savurganlık da yapmayan bu burçlara sahip gelin adaylarımızın; bütçeleri çerçevesinde hareket edeceklerini fakat detaylarda zarafet ve güzellik isteyeceklerini belirtelim. Oğlak burçlarını doğal güzellikleri ve çekicilikleri ile masum bir görünüme sahip olacakları, geleneksel bir gelinlik içerisinde görebilirsiniz.

Kova Burcu

Kova burcu kadınını etkilemek hele ki nikah masasına oturtmak kolay bir şey değildir. Birine bağlanmak yerine herkesle birlikte olmayı tercih eden kova burcu gelin adaylarımızın ise bir erkekte ya da eş adayında aradığı en temel şey entelektüelliktir. Sıra dışı şeyleri çok seven zeki, esprili, eğlenceli hem çekici hem çekingen kova burcu gelin adayımızı; ilginç bir gelinlik içerisinde ancak son derece alımlı bir şekilde görebilirsiniz.

Balık Burcu

Duygusal ve hassas bir yapıya sahip balık burçlarının büyüleyici güzelliğe sahip olduklarını ifade edebiliriz. Genellikle aşık olan değil aşık olunandır. Dışarıdan bakıldığında soğuk ve mesafeli görünen balık burçlarının bu halinin aslında çekingenliklerinden kaynaklandığını söyleyebiliriz. İnsanları sevmesi ve hayatına kabul etmesi biraz zaman alsa da hayatına dahil ettikleri insanlara gönülden bağlıdırlar. Romantik ve ayakları bir miktar yere basmayan balık burcu gelin adaylarımızı rüya gibi bir düğün töreni ve peri kızı görünecekleri bir gelinlik son derece mutlu edecektir.

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir