Evde Yerden Tasarruf Etmenize Yardımcı Olacak 13 Akıllı Katlanır Mobilya Fikri

Kolay ve kullanışlı katlanabilir mobilya tasarımları ile evinizi akıllı hale getirin ve yerden tasarruf edin

Beton dünyayı fethettikçe, binaların daha da uzadığı ve odaların daha da daraldığı bir zamana doğru ilerliyoruz. Evde geniş odalara sahip olmak, özellikle şehirlerde bir lüks haline geldi. İnsanların daha fazla alana sahip olmak ve daha az mobilyaya ihtiyaç duymak için minimalist iç mekanları tercih etmelerinin nedenlerinden biri de bu. Ancak bu, mobilyaya hiç ihtiyacımız olmadığı anlamına gelmiyor. Rahat bir yatak, rahatlatıcı bir kanepe ve şık bir TV ünitesi, sade bir evin temel unsurlarıdır. Neyse ki, sıkışık oda sorunlarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış birkaç katlanır mobilya seçeneği var.

Katlanır mobilyalar, diğer adıyla modüler mobilyalar, çok amaçlı ve yerden tasarruf sağlayacak şekilde akıllıca tasarlanmış evler için yeni çağın çözümüdür. Design Cafe’de modüler mobilyalar ev tasarımlarımızın en ayrılmaz parçasıdır. Kendi üretimimiz olan modüler çözümlerimiz her ev tasarımını verimli hale getiriyor. Rahat oturma odası mobilyalarından pratik mutfak dolaplarına kadar, Hint evlerinde işleri daha kolay ve daha iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış küçük alanlar için inanılmaz tasarımlı katlanır mobilyalarımızla her şeyi kapsıyoruz.

Öyleyse, evinizdeki konforu kesinlikle yeniden keşfedecek tasarımcı onaylı katlanır mobilya tasarımlarımızdan bazılarını inceleyelim.

1. Bu ŞıkTVKatlanır Mobilya ÜnitesiniDeneyin

TV ünitesi, oturma odası mobilya setinin kalbidir ve her evde yaygın olarak bulunur. Günümüzde birçok kompakt TV ünitesi tasarımı mevcut olsa da, küçük alanlar için en iyisi katlanır mobilya eğlence ünitesidir. Duvar boyundaki ünite, küçük yaşam alanınızı dağınıklıktan uzak ve düzenli tutmanıza yardımcı olan şık, kulpsuz saklama dolaplarıyla birlikte gelir. Açıp çanak çömlekleri veya eşyaları saklayabileceğiniz katlanabilir bir TV ekranı rafı ve depolama alanı vardır. TV ünitesinin tüm kenarlarında saklama rafları ve yan ve alt kısımlarında da bazı açık raflar bulunur.

Compact tv folding furniture unit for your home
Küçük evler için bu katlanır mobilya hem iyi görünümlü hem de pratiktir

2. Bu Katlanır Yatak Mobilyası Cum Kanepe ile Uyuyun, Rahatlayın, Tekrarlayın

Hepiniz bir yatağa yer ayırmanın ve sonra hareket etmek için yer kalmamasının acısını bilirsiniz. Peki ya size hem yatağınızı hem de alanınızı koruyabileceğinizi söylesek? Evet, bu küçük alanlar için mükemmel olan son derece havalı, son teknoloji katlanır yatak mobilyasıdır. Tüm kurulum, katlanabilir bir yatak ve kanepe ile birlikte gelen zeminden tavana, duvar uzunluğunda bir gardıropa bağlanmıştır. Kullanmadığınız zamanlarda yatağı kolayca yukarı çekebilir ve kanepeyi oturmak ve dinlenmek için kullanabilirsiniz. Buradaki yatak, gardıropla uyum sağlayacak şekilde dikkat çekici bir şekilde tasarlanmıştır ve oturma veya yatak odanız için kusursuz bir mobilya düzeni oluşturur. Bu tür katlanır mobilyalar misafirler ve çocuklar için de mükemmel bir seçimdir.

Wall mounted folding bed furniture cum sofaWall mounted folding bed furniture cum sofa
Katlanır mobilya yatak ve kanepe ile düzenli bir alan yaratın
Looking to transform your kitchen this season

3. Bu Katlanır Kitaplık Mobilyası ile Kitaplıklarınızı Kataloglayın

Kitap rafları küçük alanlar için harikadır. Eserleri, fotoğrafları ve vitrinleri raflara yerleştirmek için yeterli alanla birlikte kitaplıklarınızı aynı hizada tutmanıza yardımcı olurlar. Elimizdeki kitaplık, sıradan bir kitaplıktan daha trend ve daha akıllıca. Bu kitaplık, size bir arada iki geniş kitaplık için yer sağlayan katlanabilir bir yapı ile tasarlanmıştır. Eşyalarınızı düzenli tutmanıza ve yine de yeterli alana sahip olmanıza yardımcı olacak açık katlanabilir bir kuruluma sahiptir. Bu tür katlanabilir mobilyalar aynı zamanda odaya karakter katar. Bu nedenle, endüstriyel ev iç mekanları veya çağdaş ev kurulumları için kolayca kullanabilirsiniz.

Bookshelf folding furniture for small houses with hidden shelfBookshelf folding furniture for small houses with hidden shelf
Katlanır mobilya kitaplık ile kitaplar, eserler ve daha fazlası için yer açın

4. Bu Lüks Çift Katlı Gardırop Katlanır Mobilyayı Evinize Getirin

Gardıroplar yatak odaları için vazgeçilmez mobilyalardır ancak aynı zamanda en çok yer kaplayan parçalardır. Bu nedenle, ultra modüler ve ekstra verimli gardıroplara inanıyoruz. Bu yüzden, size muhteşem ve çok işlevsel olan favori katlanır mobilya gardıroplarımızdan birini sunuyoruz! Gardırop, tüm giyinme ünitesini dolabın altında tutan ve tüm alanı kendinize ayırmanıza olanak tanıyan iki katlı bir kapıya sahiptir. Bu gardırop, beyaz lamine kaplamalı duvar boyunda bir dolaptır ve ekli bir giyinme ünitesi avantajıyla birlikte gelir. İkiye katlanan kapılar da yerden tasarruf sağlar ve gardırop kurulumuna lüks bir görünüm kazandırır.

Bi-fold wardrobe folding furniture india with attached dresser unitBi-fold wardrobe folding furniture india with attached dresser unit
Bu harika katlanır mobilya kurulumu, ebeveyn yatak odası için mükemmeldir

5. Katlanabilir Mobilya Tasarımları ile Akıllı Bir Kahvaltı Tezgahına Sahip Olun

Yemek masası bulunan bir mutfak, günümüzün modern mutfak iç mekanları kuralı haline geldi. Verimlidir ve çok fazla alan tasarrufu sağlar. Birçok müşteri mutfağın yanında bir kahvaltı masası olmasını tercih ediyor. Bununla birlikte, Hintli evlerde insanlar genellikle mutfak alanında yer sorunuyla karşı karşıyadır, bu nedenle mutfakta bir kahvaltı düzenine yer açmak zordur. Ancak tasarımcılarımız, mutfakta bir kahvaltı köşesi oluşturmak için ayrılan alanı kullanmanın akıllıca bir yolunu buldu. Nasıl mı? Akıllıca tasarlanmış bu katlanır kahvaltı tezgahı ile. Masa kullanılmadığında, açık raflı çatal-bıçak ünitesini gizlemek için katlanabilir. Kullanımdayken ise masa harika bir kahvaltı köşesi oluşturuyor. Her iki durumda da, bu gibi katlanabilir mobilya tasarımları yerden tasarruf sağlar, çekicilik katar ve mutfağı düzenli tutmanıza yardımcı olur!

Smart breakfast counter with fold up furniture designSmart breakfast counter with fold up furniture design
Büyük değişiklikler yapmadan mutfağınızda bir kahvaltı masasına sahip olmak mümkün

6. Küçük Odaları Katlanır Perde ile Sınırlandırın

Küçük bir alana sahip olan birçoğumuz odayı akıllıca bir şekilde dekore etmek isteriz. Bunun bir yolu, açık bir odada alanları sınırlandırmak ve böylece dağınıklık yaratmadan özel alanlar oluşturmaktır. Mevcut bölme seçeneklerinin çoğu, bir alanın açıklığını görsel olarak kısıtlar ve engeller oluşturur. Ancak bu, bölmelerden kaçınmanız gerektiği anlamına mı geliyor? Kesinlikle hayır! Küçük alanlar için katlanır mobilyalarda bir sonraki seçeneğimiz, açık düzenden ödün vermeden odanızı akıllıca ayıran bu katlanır jaali bölmedir. Katlanabilir seçenek, bölmeyi yalnızca gerektiğinde kullanmanıza ve kullanılmadığında katlanmış halde tutmanıza olanak tanır. Bu tür bir bölme için, bölümleri tamamen ayırmadıkları için jaali katlanır perdeler kullanın.

Small room with the folding furniture screens acts as a partitionSmall room with the folding furniture screens acts as a partition
Odanızı katlanır paravanlarla bölmek yerden tasarruf sağlayan akıllı bir yöntemdir

7. Mutfak İçin Bu Katlanır Mobilya ile Harika Kahve Saatlerinin Keyfini Çıkarın

Küçük evler için en iyi katlanır mobilyalar listemizin bir sonraki sırasında, katlanabilir bir masa ve tezgah kurulumuyla birlikte gelen bu benzersiz çatal bıçak takımı raf ünitesi var. Gördüğünüz gibi, ünite tabaklarınızı, şarap şişelerinizi veya mutfak aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz birkaç açık rafa sahiptir. Bu katlanabilir mutfak mobilyası, katlanabilir bir masa ve katlanabilir banklarla birlikte gelir. Gerektiğinde kolayca açabilir ve anında güzel bir sehpa düzeni oluşturabilirsiniz. Bu tür katlanabilir mobilya tasarımları küçük mutfaklar için harikadır.

Small kitchen with wall-mounted  folding furniture cum coffee tableSmall kitchen with wall-mounted  folding furniture cum coffee table
Mutfak eşyalarınızı saklayın ve gerektiğinde rahat bir yemek köşesinin keyfini çıkarın

8. Bu Bi-Lift Up Katlanır Mobilya Tasarımıyla Mutfak Deponuzu Süsleyin

Mutfakların düzenli ve derli toplu olması gerekir. Ancak mutfak dolabı çözümlerinin çoğu sıradan ve tipik olma eğilimindedir. Bu nedenle, baharat tezgahınızda işleri biraz renklendirmek istiyorsanız, bu iki katlı kaldırılabilir tabak ünitesini deneyebilirsiniz. Bu katlanır mutfak mobilyası, dikey depolama seçenekleri için harikadır. Çanak çömlek rafını kolayca açabilir ve tüm temel gereçlerinizi yerleştirebilirsiniz. Mutfakta ekstra dolaplara bile ihtiyacınız olmayacak. Ayrıca, bu tür katlanabilir mobilya tasarımları küçük çocuklu evler için idealdir, çünkü yüksek riskli çatal bıçak takımlarını ulaşamayacakları bir yere yerleştirebilirsiniz.

Deck up your kitchen storage with this bi-lift up folding furniture designDeck up your kitchen storage with this bi-lift up folding furniture design
Mutfağınıza farklı bir görünüm kazandırmak için bi-lift özellikli dolaplar monte edin
Modular interiors by DesignCafe: 20% OFF

9. Küçük Evler İçin Bu Şevkli Yemek Katlanır Mobilyasında Güzel Yemekler Yiyin

Oturma odanızda yemek masanızı sığdırmanız gereken küçük bir alan varsa, işte çözüm! Küçük alanlı yemek kurulumları için mükemmel bir çözüm sunan çağdaş bir katlanır mobilya parçasıdır. Masa, kompakt bir çanak çömlek ünitesine sahiptir. Masayı açabilir ve iki kişilik mükemmel bir yemek düzeni oluşturabilirsiniz. Bu katlanabilir mobilya tasarımı yalnızca yerden tasarruf etmenize yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda minimal ve canlı modern iç mekanlarla da iyi bir uyum sağlıyor.

Fine dine on this peppy folding furniture for small housesFine dine on this peppy folding furniture for small houses
Oturma odanızı en üst düzeye çıkarmak için ihtiyacınız olan tek şey şık katlanır mobilya tasarımları

10. Katlanabilir Çalışma Üniteli Bu Gardırop ile Yerden Tasarruf Edin

Yer sıkıntısı nedeniyle çocuğunuzun çalışma ünitesini veya çalışma masanızı kurmaktan endişe ediyorsanız, katlanabilir çalışma üniteli bu gardırobu deneyebilirsiniz. Gardırobun alt yarısında, çocuğunuzun çalışma zamanı veya evden çalışma seanslarınız için kolayca çekip çıkarabileceğiniz ve kurabileceğiniz katlanabilir bir masa ünitesi bulunur. Kullanmadığınız zamanlarda masa ünitesini katlayabilir ve gardırobu normal bir gardırop gibi kullanabilirsiniz. Masa ünitesinin altında, kitap ve defterleri raflamak için de alan vardır.

Save space with a wardrobe cum study unit folding furniture in indiaSave space with a wardrobe cum study unit folding furniture in india
Akıllı katlanabilir mobilya tasarımlarıyla konforlu bir çalışma alanı için yer açın

11. Balkonunuzda Basit Bir Çalışma/Kahve Masası Kurun

Balkonlar veya verandalar genellikle sıkışıktır ve bu yüzden çoğumuz bu alanları bitki ve çiçeklerle dekore ederiz. Ancak, balkon fidanlığınızın yanında tatlı bir oturma yeri kurmanıza yardımcı olabilir miyiz? Herhangi bir duvara sıkıca oturan bu ahşap katlanır mobilya tasarımını deneyebilirsiniz. Balkonunuzda veya ön verandanızda mükemmel bir çalışma veya sehpa kurulumu sağlar. Buradaki masa çok daha az yer kaplıyor ve evinizdeki en dar sokaklarda bile kurulum yapmanıza olanak sağlıyor!

Have a simple work coffee table set up in your balcony folding furniture designHave a simple work coffee table set up in your balcony folding furniture design
Bu harika katlanır mobilya tasarımıyla balkonda çalışın

12. Küçük Alanlar İçin Kesinlikle Nadir ve Kullanışlı Bu Katlanması Kolay Orta Sehpayı Alın

İdeal orta sehpa, fazla yer kaplamadan oturma odasını birbirine bağlar. İşte size bu şık ve zarif katlanabilir orta sehpayı sunuyoruz. Etrafındaki hareketli alanı tehlikeye atmadan oturma odasındaki tüm oturma düzenini güzel bir şekilde tutar. Tüm katlanabilir mobilya tasarımlarında olduğu gibi, bu orta sehpa da ekstra alana ihtiyaç duyulduğunda hızlı bir şekilde kaplanıp kaldırılabilir.

Get this easy to fold centre table folding furnitureGet this easy to fold centre table folding furniture
Bu orta sehpanın katlanabilir ayakları, kolayca katlayıp kullanmanızı sağlar

13. Bırakın Çocuklarınız Bu Katlanır Yatak Mobilya Kurulumuyla Eğlensin

Katlanır yatak mobilyaları çocuk yatak odaları için en uygun olanıdır. Yer tasarrufu sağlarlar ve çocukların gün boyunca oyun oynayabilecekleri değerli bir alana sahip olmalarını sağlarlar. Elimizdeki katlanır yatak mobilyası, bir çocuk gardırobu ile birlikte geliyor. Yatak kullanılmadığında, sadece yukarı çekebilir ve küçük çocuğunuzun oyun oynamak veya ders çalışmak için tüm alana sahip olmasına izin verebilirsiniz. Murphy yatağın yanı sıra, buradaki çalışma ünitesi de katlanabilir bir ünitedir. Katlanır çalışma masası hafif ahşaptan yapılmıştır ve çocuğunuzun kendi kendine katlayıp açması için rahattır. Yatak ve çalışma masasının yanı sıra, çocuğunuzun çalışma seansları için oldukça kullanışlı olabilecek katlanabilir bir kara tahta da var.

Kids room with a folding bed furniture setupKids room with a folding bed furniture setup
Katlanabilir mobilya tasarımları çocuk odası için olmazsa olmazdır

Katlanır mobilya parçaları hayatı kolaylaştırır. Hafiftirler, portatiftirler ve çok fazla yerden tasarruf etmemize yardımcı olurlar. Öyleyse, eviniz için harika katlanır mobilyalarla yerden ve hatta paradan tasarruf edin. Doğru katlanır mobilyayı bulma konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, bugün bizimle iletişime geçin!

Upgrade your kitchen with our modular interior solutions!

Katlanır mobilya tasarımları hakkında okumaktan keyif aldıysanız, katlanabilir yemek masası tasarımlarını da keşfedin.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir