Eviniz İçin Çarpıcı Granit Üst Yemek Masası Tasarımları

Zarafet ve sofistike bir görünüm sunan bu çarpıcı granit yemek masası tablaları ile yemek odanıza şıklık ve stil katın.

Ev dekorasyonumuzda graniti düşündüğümüzde, genellikle mutfak ve banyo tezgahları ile ilişkilendiririz. Masa üstü olarak kullanımı pek yaygın değildir. Ancak, bu makaledeki çarpıcı tasarımları incelediğinizde, granit yemek masasının tasarımcılar ve ev sahipleri arasında neden son moda olduğunu anlayacaksınız.

Çarpıcı ve etkileyici olmasının yanı sıra, granit masa tablaları dayanıklı ve son derece işlevseldir. Granit tablalı yemek masaları, sehpalar, yan sehpalar ve hatta konsol masaları modern iç tasarımınıza stil ve zarafet katabilir.

Nasıl granit bir yemek odası masası yapabilirim?

Mutfak/banyo tadilatınızı yeni bitirdiniz ve elinizde bir granit levha mı kaldı? Öylece bırakmak yerine, bu granit levhayı masa üstü olarak kullanabilirsiniz. Levhayı mevcut bir ahşap/demir masanın üstüne uyacak şekilde kesebilir ya da ondan bir yemek masası tabanı yapabilir ve üstüne başka bir levha ekleyebilirsiniz.

Bir tedarikçiden yeni bir levha da satın alabilirsiniz. Ondan levhayı istediğiniz şekil ve boyuta göre kesmesini ve kenarlara uygun bir son kat vermesini isteyin. Granit tablayı masa çerçevesine yapıştırmak için ticari sınıf yapıştırıcı kullanın. Masa çerçevesinin üç-dört gün boyunca dokunulmadan bırakıldığından emin olun; bu, tablanın çerçeveye düzgün bir şekilde yapışması için gereken süredir.

Ve işte, granit yemek masanız hazır.

Çarpıcı Granit Yemek Masası Tasarımları

Granit üst tablalı yemek masaları ve sandalyeleri çeşitli renklerde, şekillerde ve tasarımlarda mevcuttur. Design Cafe size ilginizi çekecek güzel granit üst yemek masaları ve sandalyelerinin bir listesini sunuyor. İşte burada.

Basit Güzeldir

Yukarıdaki söz bu rustik granit masa tablası için de geçerlidir. İster minimalist bir yemek odası iç mekanı, ister canlı iç mekan dekorunuza bir ek arıyor olun, bu beyaz granit yemek masası her ortama mükemmel uyum sağlar. Yemek odanıza gereken dramayı katmak için kontrast sandalyeler kullanın.

Simple granite top dining table which  fits perfectly well in any surrounding with modern feel to this area
Tasarım aydınlatma bu alana akıllı ve modern bir hava katar

Mutfağa Bir Eklenti

Mutfak tezgahının bir uzantısı olan bu güzel mavi granit yemek alanına bir göz atın. Ayrı bir yemek alanınız yoksa bu harika bir fikir. Eşleşen mama sandalyelerini ve süslü çatal bıçak takımlarını eklediğinizde, yemek pişirirken ve birlikte yemek yerken ailenizle sohbet edebileceğiniz muhteşem bir granit yemek masasına sahip olursunuz.

Granite top dining table with kitchen extension with matching high chairs along with some fancy cutlery
Çarpıcı yemek lambaları bu granit tezgahın cazibesine katkıda bulunur

Ayrıca, Yemek Odası Tasarımlı Mutfak hakkında daha fazla bilgi edinin

Granit Masa Tablasının Rengi Siyahtır

Siyah granit, arka plandaki beyaz duvarlarla güzel bir tezat oluşturuyor. Yemek takımının ahşap bankı ve büyük boy sandalyelerini fark ettiyseniz, bayıldık. Ön plandaki sade granit masayı tamamlıyorlar.

Black granite top dining table design which contrasts with the white walls on the background
Siz de desenli granit yerine tamamen siyah granit kullanabilirsiniz

Nötr Granit Masa Tablası

Tereyağlı krem rengi ne çok beyaz ne de çok koyu olan bir renktir. Mutfağınızı/yemek alanınızı sorunsuz bir şekilde ısıtabilecek nötr renkli bir masa tablasıdır. Kendi adına konuşan granit yemek masası tabanı, bu masa hakkında sevdiğimiz bir şey.

Neutral granite top dining table which  can seamlessly warm up your kitchen/dining area and is a perfect addition to the dining table
Modern yemek lambası yemek masasına mükemmel bir ektir

Sandalye Yerine Tabure Kullanın

Güzel deri döşemeli tabureler, granitin monoton koyu rengini kırıyor. Çok fazla oturma alanı sağlarken tüm alanın daha göz alıcı görünmesini sağlıyorlar! Bir aile yemeği mi düzenliyorsunuz ya da arkadaşlarınızı mı ağırlıyorsunuz? O halde burası bir araya gelmek için mükemmel bir alan.

Granite top dining table and chairs with stools that can seamlessly warm up your kitchen/dining area
Modern yemek lambası yemek masasına mükemmel bir katkı sağlıyor

Yukarıdaki görseller bazı inanılmaz granit yemek masası tasarımlarını göstermektedir. Modern teknolojiler sayesinde artık farklı renklerdeki granit parçaları bir araya getirerek yemek odanız için çok renkli granit masa tablalarına sahip olabilirsiniz.

Granit yemek masası tasarımları hakkında okumaktan keyif aldıysanız, yemek odası aydınlatma fikirlerini de keşfedin.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir