Nefesinizi Kesecek En İyi 5 Endüstriyel Yemek Masası Tasarımı

Bazı benzersiz endüstriyel tarz yemek masası tasarımlarıyla evinize sert ve cesur bir görünüm kazandırın

Yemek masası, her yemek alanının vazgeçilmez bir mobilya parçasıdır. Zamanınızın çoğunu arkadaşlarınızla ve ailenizle geçirdiğiniz ve evde en sevdiğiniz restoran yemeklerinin tadını çıkardığınız veya görkemli bir ev yapımı bayram yemeğini yediğiniz alandır. Burada soğuk ev partilerine ev sahipliği yapabilir ya da bu alanı en sevdiğiniz atıştırmalıkları atıştırırken işlerinizi halledebileceğiniz rahat bir çalışma ortamına dönüştürebilirsiniz. Yemek masası düzeniniz evinizin havasını belirler ve evinizin iç mekanlarına hayat katar. Bu nedenle, size iç tasarım oyununu birkaç çentik yükseltecek bazı uber-cool endüstriyel yemek masası tasarım fikirleri getirmeyi düşündük. Yemek odanızı yenilemek istiyorsanız ya da şık bir yemek odasının gururlu bir sahibiyseniz, bu endüstriyel tarzdaki yemek masaları mekanınızın görünümünü tamamlamaya yardımcı olacak ve evinizin iç mekanlarının gösterişli bir parçası haline gelecektir. Keşfetmek için okuyun.

Ahşap Endüstriyel Yemek Masasının Güzelliğini Modern Yemek Odanıza Taşıyın

Endüstriyel tasarım, zahmetsiz iç mekanlar ve sağlam bir görünüm kazandırmak için geri kazanılmış ahşap, metal ve yıpranmış yüzeylerin akıllıca kullanılmasıyla ilgilidir. Bu kaba görünümle aşırıya kaçmak istemiyor, ancak endüstriyel tasarımın rustik unsurunu incelikle aşılamak istiyorsanız, bu geri kazanılmış ahşap endüstriyel yemek masası metal tabanı sizin için mükemmeldir. Bu mobilya parçası, sağlam bir görünüm katarken modern tasarım hassasiyetlerinizle iyi uyum sağlar. Görünümü bir araya getirmek için deri döşemeli ve minderli ferforje sandalyeler ekleyin. Eklektik bir görünüm kazandırmak için karmaşık bir duvar kağıdı, dekoratif bir avize ve aynalı bir duvar parçası ekledik. Beyaz tabak takımı ünitesi zarif görünüyor ve pahalı yemek takımlarınızı ve diğer dekor unsurlarını sergilemeniz için size alan sağlıyor.

Demir ve Ahşapla Tasarlanmış Klasik Endüstriyel Yemek Masası

Bu tasarım, cesur ev iç tasarımlarını denemeyi seven şehir sakinleri için mükemmeldir. Bu çıplak tuğla kaplama duvarlar, demir raflar ve deri kanepe, saf endüstriyel tasarımın ham ve sağlam görünümünü vurguluyor. Ancak bu yaşam ve yemek alanının odak noktası endüstriyel yemek masası ve sandalyelerdir. Evinizin iç mekanlarının düşünceli, çevre dostu ve aynı zamanda cep dostu olmasını sağlamak için kendi DIY endüstriyel yemek masanızı yapmak için geri dönüştürülmüş ahşap kullanabilirsiniz.

Küçük Evler İçin Uygun, Gizli Depolama Alanına Sahip Şık Katlanabilir Endüstriyel Yemek Masası

Küçük bir dairede yaşıyorsanız, ayrı bir yemek alanına sahip olmak zor bir görev olabilir. Design Cafe olarak sorununuzu anlıyoruz ve bu nedenle size %20 ekstra alan sağlamak için yerden tasarruf sağlayan yenilikçi çözümler bulmaya çalışıyoruz. Bu yemek masası da böyle bir örnek. Endüstriyel tasarım hassasiyetiyle tasarlanan bu katlanır yemek masasının arkasında tabaklarınızı, şişelerinizi ve diğer ıvır zıvırlarınızı düzenli bir şekilde saklayabileceğiniz gizli bir saklama alanı bulunuyor. Sadece yemek zamanı masayı ortaya çıkarın ve yemekten sonra geri koyun. Artık yemeklerinizi arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte, zemin alanından ödün vermeden endüstriyel yemek masanızda yiyebilirsiniz.

Endüstriyel Tasarım Estetiğinin Distress Kaplamasından Çekinmeyin

Sıkıntılı yüzeylerde, endüstriyel tasarım estetiğinde güzel bir şekilde vurgulanan bir güzellik vardır. Yemek alanına klasik endüstriyel görünümü aşılamak için endüstriyel bir geri kazanılmış ahşap yemek masası ve taş kaplama vurgulu bir duvar veya çıplak tuğla duvar kullanabilirsiniz. Duvarda yatıştırıcı renkler, sandalyeler için minderli döşemeler, karmaşık avizeler ve zeminde kaplama kullanarak iki zıt tasarım estetiğini bir araya getirmeye çalıştık. Endüstriyel tasarım estetiğinin özünü bazı lüks dekor unsurlarıyla birlikte aşılamak istiyorsanız bu tasarım sizin için mükemmeldir.

Kütüğün Şekli Korunarak Tasarlanan Endüstriyel Yemek Masası

Bu endüstriyel yemek masası, kütük şekli bozulmadan özel olarak tasarlanmıştır, böylece bazı doğal unsurları çekirdek formuna dahil edersiniz. Bu tasarım, evinizin iç mekanlarına çok fazla sıcaklık katar ve gözleriniz için de temiz ve rahatlatıcıdır. Rahatlatıcı bir hava için bazı ahşap kova sandalyelerle eşleştirebilirsiniz. Mekanın estetiğine katkıda bulunmak için bazı iç mekan bitkileri kullanın. İç mekanlarınıza tazelik katarlar ve zihniniz üzerinde de olumlu bir etkiye sahiptirler.

An industrial dining table designed with the shape of the log kept intact

En sevdiğiniz restoranda yemek yemeyi özlediyseniz, bu endüstriyel yemek masalarının en sevdiğiniz restoranın havasını evinize getireceğinden emin olabilirsiniz. Endüstriyel tarzda ev iç mekanlarıyla ilgili başka sorularınız varsa veya evinizi bazı şık modüler iç mekanlarla yenilemek istiyorsanız, tasarımcılarımız evinizi tercihinize ve bütçenize göre tasarlamanıza yardımcı olacaktır. Şimdi bir danışma randevusu alın ve iç tasarımla ilgili daha fazla heyecan verici makale için blog bölümümüze göz atın.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir