Oturma Odası İçin 7 Şık TV Ünitesi Tasarım Fikri

Şık camdan parlak panellere kadar TV üniteleri tasarımda uzun bir yol kat etti. Size en iyinin en iyisini getiriyoruz. Oturma odanızdaki üniteler için tasarım fikirlerimiz alanımızı canlandıracak.

Günümüzde TV üniteleri hem amaç hem de işlevsellik açısından çok yönlü hale geldi. Artık TV setleri izleyicileri bir kriket maçına ya da gişe rekorları kıran son filme mahkum etmiyor. Salonlarda ve barlarda TV bir buluşma noktası – sosyal etkileşimlerin ve şakalaşmaların ekseni. Kent sakinleri evlerinde TV üniteleri, ev sinema sistemleri ve diğer eğlence araçları için özel alanlara sahip. Bazıları içinse uzun bir iş gününün ardından yatak odasında televizyon izlemek bir ev geleneği olmaya devam ediyor.

Bu nedenle TV üniteleri, Y kuşağı için ev iç tasarımının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Vazgeçilmez bir stil parçasıdır. Hatta odanızın görünümünü birkaç kademe yükseltebilir. Her durumda, TV ünitenizin yapısının oturma odanızın boyutlarıyla eşleştiğinden emin olmanız gerekir. Bu yüzden size oturma odanız için ideal TV ünitesi tasarımlarını sunuyoruz – çeşitli oda boyutlarına uyarlanabilen ve aynı zamanda muhteşem görünenler!

Oturma Odasında Çağdaş TV Ünitesi Tasarımı

Çağdaş veya günümüz TV üniteleri ince bir yapıya ve çekici bir çekiciliğe sahiptir. Yepyeni plazma veya LED televizyonunuz için basit bir masa üstünden kesinlikle daha iyi görünürler. Bu tür bir TV ünitesi, hem stil hem de tasarım kayganlığı açısından oturma odası anlatılarına harika bir katkı sağlar. Bunun gibi akıllı bir TV ünitesi eğlence deneyiminizi yepyeni bir seviyeye taşır. Eşleşen raflar ve dolaplar, TV ünitenizi anında oturma odanızın vitrini haline getirebilir. Bir dahaki sefere arkadaşlarınızı ve ailenizi davet ettiğinizde başların dönmesine izin verin!

Contemporary TV Unit Design For Living Room, Its Great Addition To Living Room In Terms Of Style And Slickness Of DesignContemporary TV Unit Design For Living Room, Its Great Addition To Living Room In Terms Of Style And Slickness Of Design
TV Ekranınızı Ahşap Bir Panele ve Her İki Yanında Temiz Tasarlanmış Raflara Yerleştirin.
Home interiors by DesignCafe: 18% OFF

Oturma Odasında Şık TV Ünitesi Tasarımı

Şık TV ünitesi, salon veya aile odaları için mükemmel bir seçimdir. Bu tür bir ünitenin herhangi bir alana sığdırılması kolaydır ve daha az yer kaplar. Bu monte edilmiş TV üniteleri apartman komplekslerinde sıcak bir trend haline gelmiştir. Küçülen daire boyutları ile bu TV ünitesi tasarımı, alan kısıtlaması olduğunda harikalar yaratır. Oturma odanızı aşırıya kaçmadan aydınlatmak için bazı LED şerit aydınlatmaları getirin.

Sleek Tv Unit Design For Living Room, Its Works Wonders When Space Is A ConstraintSleek Tv Unit Design For Living Room, Its Works Wonders When Space Is A Constraint
Temiz ve Şık Bir Görünüm İçin TV’nizi Eksiz Bir Dolabın Üzerinden Duvara Monte Edin.

Oturma Odasında Alçak Raflı TV Ünitesi Tasarımı

Oturma odanızda TV’den çok daha fazlasını alabilecek basit, alçak bir raftan, gereksinimlerinize göre ayarlayabileceğiniz ölçülü ünitelere kadar, buradaki kararınız oturma odanızın boyutuna bağlıdır. Kitap, DVD, CD çalar ya da diğer küçük eşyalar alçak TV ünitelerinin raflarına yerleştirilebilir.

Low Shelf Tv Unit Designs For Living Room, Store Small Items Inside Shelves Of Low Lying Tv Units.Low Shelf Tv Unit Designs For Living Room, Store Small Items Inside Shelves Of Low Lying Tv Units.
Küçük Odalar İçin Mükemmel Olan Bu Alçak Raflı TV Ünitesi Dağınıklıktan Uzak Bir Görünüm Sağlıyor.
10 Stylish TV Unit Ideas: Elevate your living room decor with open shelving, integrated storage, lighting accents, and more10 Stylish TV Unit Ideas: Elevate your living room decor with open shelving, integrated storage, lighting accents, and more

Küçük Oturma Odaları İçin TV Ünitesi Tasarımları

Şüphesiz bu, günümüzde Hintli ev sahipleri arasında en çok bilinen türdür. Özellikle büyük şehirlerde ve metrolarda alan pek çok kişinin karşılayabileceği bir lüks değildir. Küçük oturma odalarında, açık raflarla birlikte çalışan bir TV ünitesi özellikle yararlı olabilir. Bu, özellikle eski TV üniteniz düzensizse ve aşırı yer kaplıyorsa harikadır. Bunu deneyin ve oturma odanızı dönüştürün!

Tv Unit Design For Small Living Rooms, We Can Use For Running Tv Unit Combined With Open RacksTv Unit Design For Small Living Rooms, We Can Use For Running Tv Unit Combined With Open Racks
Bu TV Ünitesinde Aletler İçin Dahili Depolama Alanı ve Dekoru Sergilemek İçin Raflar Var

Oturma Odasında Duvara Monte TV Ünitesi Tasarımı

Bu şık TV üniteleri zevkinize göre çok ağırsa ve renge ihtiyacınız varsa duvara monte bir TV ünitesi tercih edin. Bunlar, oturma odanızın dik alanını kullanan kendinden destekli ünitelerdir. Metalik veya başka bir ışıltılı çerçeveye sahip bu uzun ve duvara sabit üniteler, en sevdikleri TV programlarının keyfini mutfaktan veya yemek odasından çıkarmak isteyenler için idealdir.

Wall Mounted Tv Unit Design For Living Room, Watch Your Favourite Tv Shows From The Kitchen Or Dining Room.Wall Mounted Tv Unit Design For Living Room, Watch Your Favourite Tv Shows From The Kitchen Or Dining Room.
Minimalist Bir Görünüm İçin Ekranınızı Yatağınızın Karşısındaki Duvara Monte Edin

Oturma Odasında Ahşap TV Ünitesi Tasarımı

Oturma odanızın güzelliği duvarlarınızın dokusunda yatar. Ahşap, hiç şüphesiz ev aletleri sahipleri arasında popüler bir seçimdir. Ahşaptan yapılmış TV üniteleri, oturma odanızın genel dekoruna müdahale etmeden renk ve görsel farklılaşma sağlar. Ahşap, konfor ve çekiciliği beraberinde getirir ve bu tür TV üniteleri düz ve temiz çizgilerle karakterize edilir.

Wooden Tv Unit Design For Living Room, TV Units Made With Wood ColourWooden Tv Unit Design For Living Room, TV Units Made With Wood Colour
Altında Kontrast Dolaplar Bulunan Dokulu Bir Zemin Sofistike Bir Tasarım Fikridir.

Oturma Odasında Cam TV Ünitesi Tasarımları

Cam TV üniteleri İskandinav tarzı her şeyi sevenler içindir. İskandinav tarzı iç tasarım, temiz ve ferah alanların karakteristiğidir – bu da TV’nizin etrafındaki alanın çöplerden arındırılmış olması gerektiği anlamına gelir. Cam üniteler mekanları aydınlatır ve oturma odalarını da canlandırır.

Glass Tv Unit Design For Living Room, Glass Units Brighten Up Spaces.Glass Tv Unit Design For Living Room, Glass Units Brighten Up Spaces.
Basit ve Temiz Tutmak İstiyorsanız, Cam Gitmenin Yoludur.

Bu tasarım fikirleri, eviniz için en uygun TV ünitesi türünü düşünürken artık başvuracağınız rehberinizdir. TV ünitenizin planı, tasarımı, şekli ve boyutları oturma odanızın büyüklüğüne ve kişisel tercihlerinize bağlıdır. Örneğin, sıcak tonlarda mobilya ve eşyalara sahip oturma odalarında büyük TV üniteleri iyi uyum sağlamayacaktır. Ve tabii ki, seçeceğiniz TV ünitesi tasarımı da kalbinizi kazanacak bir tasarıma bağlı!

Oturma odası için tv ünitesi tasarımları hakkında okumaktan keyif aldıysanız, Tv ünitesi dekor fikirlerini de keşfedin.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir