Son Perdeler: Oturma Odası İçin Sekiz Modern Perde Tasarımı

Bu güzel modern örtü seçenekleriyle oturma odanıza doğru türde son dokunuşlar ekleyin

Yıl 2020 ve oturma odası için perdeler artık sadece işlevsel bir gereklilik değil. Perdeler oturma odanıza stil, zarafet, drama ve büyük miktarda güzellik katabilir. Perdelerin tasarımları, kumaşları, baskıları, renkleri ve uzunlukları ile sunabilecekleri çok şey var. Oturma odanız için en iyi perdeleri seçmek, alanınızın tasarımına bağlıdır. Perdeler genellikle tasarım sürecinin sonuna doğru seçilir ve bu şekilde oturma odanızın estetiğiyle uyumlu olanları her zaman daraltabilirsiniz. Perdeleriniz için biraz tasarım ilhamı arıyorsanız, oturma odası için bu rahatlatıcı modern perde tasarımlarına bir göz atın.

Oturma Odası İçin Modern Perde Tasarımlarına Uygun Nötr Renkler

Mekanınıza şıklık katmanın en güvenli yollarından biri rahat nötr renkler kullanmaktır. Buradaki oturma odası klasik kahverengi, gri ve beyaz tonlarında döşenmiştir. Oturma odası için modern perdeler genel şemaya uyum sağlıyor; beyaz perdelerdeki narin desen tasarıma daha yumuşak bir boyut katıyor ve birlikte mekanın sakin ve güzel görünmesine yardımcı oluyorlar.

Neutral colour modern double curtains for living room with a delicate pattern on the white curtains look calm and beautiful.
Oturma odanız için modern bir görünüm seçin ve zarafet ve incelik dolu perdeler tercih edin

Oturma Odası İçin Modern Perde Tasarımlarını Geliştiren Kontrast Renkler

Güzel kalın perdeler, bol miktarda doğal ışık alan oturma odaları için iyi bir seçimdir. Öne çıkan kontrast renkleri tercih ettiğinizde daha da iyi bir seçim olurlar. Burada, oturma ve yemek odaları güzel nötr tonlarda tasarlanmış ve modern mavi perdeler mekana doğru türde bir çekicilik katıyor!

Ultra-modern curtain design for living room with blue curtains end up adding the right kind of charm to space.Ultra-modern curtain design for living room with blue curtains end up adding the right kind of charm to space.
Tasarım estetiğinizi vurgulayan nötr renklerle oturma odanıza cazibe katın
Design luxurious home interiors at affordable prices

Oturma Odası İçin Modern Perde Tasarımları: Renklerin İsyanı

Modern ev tasarımı ve dekorasyonu her zaman abartısız olmak zorunda değildir. Bu oturma odası, sıcak, canlı renklerin ve farklı desenlerin aynı derecede modern ve modern görünebileceğinin bir kanıtıdır. Renkli perdeler oturma odasındaki güzel renk cümbüşüne katkıda bulunurken, beyaz tül perdeler parlaklığı ve sıcaklığı dengeliyor.

The colourful drapes add to the beautiful riot of colours in the area are the modern curtain designs for living room.The colourful drapes add to the beautiful riot of colours in the area are the modern curtain designs for living room.
Sessiz perdelerin yatıştırıcı etkisini ve tasarım öğelerinin parlak ışıltısını tercih edin

Perdelerle Biraz Drama Katın

Bu güzel yaşam alanı, perdelerle biraz drama için bolca alan sağlayan yüksek bir tavana sahiptir. Oturma odası için modern perdelerin çarpıcı seçeneklerinden biri olan bu tavandan tabana perdeler, bungalovlar veya dubleks daireler için idealdir.

This living room has ceiling-to-floor drapes are the stunning modern curtains for grey living room.This living room has ceiling-to-floor drapes are the stunning modern curtains for grey living room.
Çeşitli stil ve renklerin etkileşimi olmayan bir ev nedir ki? Bu perdelerle dekorunuza şıklık ve yenilik katın. Bize güvenin, size neşe ve takdir getirecekler

Temel Bilgiler ile Harmanlayın

Oturma odası alanıyla kusursuz bir uyum sağlayan perdeler istediğinizde, bu işi gören uyumlu renk, desen ve dokulara sahip sofistike perdeleri tercih edebilirsiniz. Oturma odası için bu modern perdeler, alt kısımdaki koyu renkli astarla öne çıkıyor ve stil katsayısını birkaç çentik yukarı taşıyor.

This modern curtain for living room that matches colours, patterns and textures to the area stands out.This modern curtain for living room that matches colours, patterns and textures to the area stands out.
Kendi adına konuşan bir stil ifadesi yaratın. Özlemini duyduğunuz perdeleri alın ve ev dekorunuzun nasıl geliştiğini görün

Oturma Odası İçin Parlak Modern Perdeler

Bu gibi esintili perdelere bayılıyoruz ve muhtemelen bulması en kolay perdelerden biri de bunlar! Perdelerinizin hafif, işlevsel ve güneş ışığı kadar parlak olmasını istiyorsanız, hafif ve nefes alabilen kumaşlardan ve bu oturma odası için kullanılan sarı gibi renklerden perdeler tercih edebilirsiniz. Parlak perdeler, çok fazla doğal ışığın girmediği alanların yanı sıra küçük alanlara da iyi gider – renkler bu tür alanları canlandırmaya yardımcı olur.

This yellow modern window curtains for living room is light, functional and bright as the sunshine.This yellow modern window curtains for living room is light, functional and bright as the sunshine.
Bu perdeleri tercih ederek hayata uyanın ve gününüze biraz enerji katın. Her sabah doğru havayı yaratacaklar

Kişiye Özel Perdeler

Tasarım ve işlevsellik açısından farklı bir perde seçeneği arayanlar için bu jaluziler mükemmel bir seçimdir. Bu gibi modern jaluziler pencere veya kapının boyutuna göre özelleştirilebilir ve genellikle ışığı içeri alma ile gölge sağlama arasındaki ince dengeyi sağlayan rahat ve yatıştırıcı kumaşlardan üretilir.

Blind white modern curtains for living room made from comfortable and soothing fabrics bring charm to the area.Blind white modern curtains for living room made from comfortable and soothing fabrics bring charm to the area.
Panjurların eski dünya cazibesini geri getirin ve evinizin çalışma, öğrenme ve dinlenme için nasıl bir sığınağa dönüştüğünü görün
Home interiors by DesignCafe: 18% OFF

Şeffaf Perde Güzelliği

Beyaz modern tül perdeler çoğu mekanda en iyi seçiminizdir – basit, sofistike, çarpıcı ve son derece işlevseldirler. Bungalov gibi mekanlarda, perdelerin dramatik uzunluğu tasarımın öne çıkan özelliklerinden biri haline gelir.

Ceiling to floor sheer modern curtain designs for living room in India are sophisticated, stunning and extremely functional.Ceiling to floor sheer modern curtain designs for living room in India are sophisticated, stunning and extremely functional.
Alanınız ne kadar büyük olursa olsun, tül perdeler görünümünü ve hissini değiştirebilir. Tül perdeleri tercih edin – pişman olmayacaksınız!

Bunlar, çoğu oturma odası stiline uygun, oturma odası için favori modern perde tasarımlarımızdan bazıları. Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize sevdiklerinizden bahsedin!

Keşfedin, Hakkında Daha Fazla Bilgi

  • Perde Tasarım Fikirleri
  • Perdeler ve Jaluziler Perdeler Gölgelikler
  • Perde Renk Kombinasyonu

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir