barkovizyon gösterisi nedir, barkovizyon gösterisi nasıl hazırlanır, barkovizyon gösterisi

Barkovizyon Gösterisi Nedir, Nasıl Hazırlanır?

Barkovizyon Gösterisi Nedir?

En özel ve en güzel gününüzde aşkınızın ve sevginizin hikayesini anlatan, size özel fotoğraf ve videoların görsel bir şölenle davetlilerinize sunulmasını istemez miydiniz? Barkovizyon gösterisi olarak isimlendirilen bu sahne şovuyla davetlilerinize duygusal anlar yaşatabilirsiniz. (Bilmeyenler olabilir diye öncelikle barkovizyon gösterisi nedir sorusunu cevaplayalım istedik.) Düğün ortamına farklı bir hava katan barkovizyon gösterisi nasıl hazırlanır gibi detaylar ve önerilerimiz ise yazımızın devamında yer alıyor.

Barkovizyon Gösterisi Ne Zaman Başlamalıdır?

Tüm davetlilerin düğün alanına gelmesinin ardından, evlenecek çift düğün alanına çıkmadan hemen önce özel olarak hazırlanan barkovizyon gösterisini davetlilere sunabilir. Fakat videonun uzunluğuna ve kısalığına bağlı olarak video zamanlamasını ayarlamayı ihmal etmeyin.

Davetlilerin İlgiyle İzleyeceği Bir Barkovizyon Gösterisi Nasıl Hazırlanır?

Tüm davetlilerin ilgisini çekecek bir barkovizyon gösterisi nasıl hazırlanır diye soracak olursanız, sizlere birkaç öneride bulunmak isteriz.

Eğlenceli Fotoğraflar da Paylaşın

Barkovizyon gösterisi için yalnızca en güzel göründüğünüz fotoğrafları seçmeyin. Komik ve eğlenceli anlarınızın kareleri de paylaşacağınız fotoğraflar arasında olmalıdır.

Hikayeler Anlatan Videolar Kullanın

Etkileyici ve ilgi çekici videolarınızı da barkovizyonunuzda kullanabilirsiniz. Bunun için tanışma hikayenizi ya da birbirinizi ilk gördüğünüzde neler hissettiğinize dair görüntüleri anlatan kısa videolar çekebilirsiniz. Başka bir deyimle gelin ve damadın ilk tanıştıkları andan itibaren tanışma hikayelerini anlatan fotoğraflar davetliler için ilgi çekici görseller olmaktadır. Ayrıca yakın dostlarınız ve arkadaşlarınızla röportaj yapılarak hakkınızdaki düşüncelerin kaydedildiği bir video hazırlanabilir.

Düğün Hikayenizi Paylaşın

Düğün fotoğraflarınız çekilirken ya da düğününüz için hazırlıklar yapılırken çekilen videolarınız da davetliler için renkli görüntüler olacaktır. Bu videolar belki de düğününüzden birkaç saat önce çekilmiş olabilir ancak anlaştığınız şirketin düğün zamanınıza kadar bu videoları gösterinize eklemesi mümkün olmaktadır.

Hikayesi Olan Fotoğraf veya Videolar Çekin

Düğününüzden önce müsait olduğunuz bir zamanda bir profesyonelden de yardım alabileceğiniz ya da kendi imkanlarınızla; sizin için romantik ve anısı olan yerlerde özel fotoğraflar veya videolar çekebilirsiniz. Ya da sadece görsel güzellikler barındıran fotoğraflar da ilgi çekici olacaktır. Ayrıca fotoğraflar arası geçişlerde metinler ile de hikayenizi anlatmayı ihmal etmemelisiniz.

Konukların ilgisini çekecek bir barkovizyon gösterisi nasıl hazırlanır sorusunu cevapladığımıza göre şimdi de isterseniz son dönem trendlerine değinelim.

Barkovizyon Gösterisinde Son Trendler

Teknoloji son hızla değişmeye ve gelişmeye devam ederken tabi ki sistemler de bu değişimlere maruz kalmaktadır. Düğünlerde davetlilere duygusal ve hoş bir görsel şölen yaşatan barkovizyon gösterilerinde de haliyle yeni trendler ortaya çıkmıştır.

Örneğin barkovizyon gösterilerinde barkovizyon perdesi yerine led ekran tercih edilmeye başlandı. Çünkü Led ekran sayesinde görüntü davetlilere çok daha kaliteli bir şekilde sunuluyor. Ayrıca çok büyük salon ya da düğün mekanlarında farklı noktalardaki birden fazla led ekran ile düğün alanındaki herkes rahatça izleyebiliyor.

Düğünlerdeki son trendlerden bir diğeri ise düğüne gelemeyen ancak ruhları ve kalpleri düğününüzde olan sevdiklerinize, düğün ortamının canlı yayın ile sunulmasıdır. Düğün ile eş zamanlı olarak yapılan canlı yayınları yakınlarınız cep telefonlarından bile izleyebilmektedir. Bu hizmetten yararlanıp yararlanamayacağınızı organizasyon şirketinizden öğrenebilirsiniz. Eğer bu sizin için öncelikli bir hizmet ise organizasyon şirketi seçiminizi de bu doğrultuda yapabilirsiniz.

Yeni evlenecek çiftlerin çok özel fotoğraflarının ve videolarının yer aldığı bu gösteriyi siz de düğününüzde kullanmak isterseniz; fotoğrafçınız ile ya da ses ve sahne ışıklandırması yapan organizasyon şirketi ile anlaşma sağlayabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir